Přejít na výpis diskuzí

Szidi Tobias

OSOBNOST 31.12.2006 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to je shoda

    Ahoj Szidi...Četl jsem rozhovoe s tebou a když jsem si přečetl datum tvého narození, byl sem v šoku...přišli jsme přesně ve stejný den na svět...No, tak jsi taková moje dvojčka...Ozvi se mi.... *3*
  • trochu mimo

    Jako sorry, ale "kritizovat za to, že nekouříš"???!!! Co je to proboha za blbost? Nejsem militantní nekuřačka, ale mám za to, že existují určité objektivní důvody, pro které lze kouření kritizovat. Fakt by mě zajímaly objektivní důvody, proč kritizovat nekuřáctví. Pěknej blábol.
  • Souhlasim

    zdravim vsechny.musim rict ze naprosto souhlasim s poslednim clankem.jen bych chtel dodat nesud lidi podle koureni nekuraku!
  • To: nekuřák [nekurte@nekurte.cz]

    zdravim vsechny tady na foru.cetl sem si tu prispevky a vsechny az na jeden me potesili.proto bych se rad vyjadril k nazoru pana nekuraka.Jelikoz koureni neni trestne jak si spravne poznamenal,neni duvod abys takle o komkoliv psal.Kouri dnes uz vic jak 50% lidi(v CR urcite) takze by tento clanek patril asi vsem.Kazdej ma svobodne rozhodnuti kourit/nekourit.Ona i kazdy z nas,jsme si jednu vec vybrali.ja te taky nebudu kritizovat za to ze nekouris a proto prosim abys to nedelal take.dik moc *13*
  • kontakt

    Už jsem takřka zoufalý, marně sháním kotakt na Szidi, neb jsem její velký fanda, a rád bych s ní dohodnul kocert v České Lípě na Vodním hradě.
    • Re: kontakt

      Pre koncerty Szidi Tobias piste na mail stano@pocaji.sk alebo volajte +421 905 514 160
      ATM PROMOTION
      par skladieb je mozne stiahnut www.pocaji.sk

      Pekny den
  • kontakt

    Autor: Josef Smejkal [josef.smejkal@razdva.cz] Dobry den, chci pozadat o kontakt k domluveni koncertu. Zdravi Josef Smejkal
  • szidi dělá radost

    Hm, tak ona kouří, no já Noc s Andělem neviděl. No ale to je jedno ne, že kouří. Trestný to není, aspoň zatím ne moc, že jo. Ale když ona tak báječně zpívá. Dělá nám radost a je nám s ní dobře, dyž se její CD placička točí. A umí nejlepší R v celé ČSSR, přímo královské. I Krampol je proti ní amatér.
  • kouření v noci s andělem

    Tato slečna mě přesvědčila o tom, že je jen trapná pozérka tím, že než pomalu řekla v tomto pořadu slovo, tak si připálila čvaňho. Ale jistě - umělci (jestli je možné tuto slečinku titulovat tak honosně) jsou přeci nadlidé, a ty neohrozí vůbec nic - ani nikotin, ani jejich vlastní hloupost. Kdybych někdy uvažoval o poslechu nebo návštěve koncertu, tak tímto se mi slečinka tak zhnusila, že mě ani nehne. Pokud to nemohu vydržet, nelezu na dvě hodiny to televize a dám se léčit. Hlavně, že se tu investují miliony do kampaní proti kouření a ročně nás tahle "umělecká kratochvíle" stojí miliony ve zdravotnictví. Ale když je nějaká nanda nandou, nandou zůstane, ať si já myslím cokoli. No aspoň člověk ušetří za desky a lístky.
    • Re: kouření v noci s andělem

      Jak si blbá.Obrala si ma čítaním tvojho hlúpeho názoru o 3 minúty života. *1*
    • Re: kouření v noci s andělem

      Ty ubožáku protikuřáckej fašistickej - to snad mohlo obtěžovat ty, kteří s ní byli v tom studiu; tvoje věc to určitě není. Jestli je řeč o pozérství, pohlédni laskavě do zrcadla - ona je svobodná a pokud to neobtěžuje její BEZPROSTŘEDNÍ OKOLÍ, může si dělat cokoliv se jí zlíbí.
      Ta podle tebe "pozérka" je po paní Haně Hegerové největší a nejvýraznější šansonový talent, jaký jsem slyšela za posledních třicet let - v póza je jejímu hudebnímu vyjadřovacímu stylu na hony vzdálená.
      Ad filmografie: má půvabnou roličku Romky Kahlerové už ve fimu Milana Šteindlera Díkky za každé nové ráno, ale vřele doporučuji pozornosti její skromnou účast na albech Svoboda-Horáček: Tak to chodí a Hapka-Horáček: Strážce plamene (píseň Na hotelu v Olomouci - paráda!).
  • diskografie

    Album Punto fijo neni prvnim a jedinym Szidinym albem, jiz predtim vydala stejne uzasny "Divy mak"
  • kontakt

    Dobry den, chci pozadat o kontakt k domluveni koncertu. Zdravi Josef Smejkal
    • Re: kontakt

      Koncerty Szidi Tobias je mozne dojednat cez ATM PROMOTION , mail stano@pocaji.sk
      telefon +421 905 %!$ !^)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit