Přejít na výpis diskuzí

Pavel Sup

OSOBNOST 24.5.2007 
186 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 100

    tafrob je prostě BOREC *5*
  • t3ris3q

    Tafron

    Nj tafrob-->hafo borec:)
  • ježííš no a...twl

    OmFg..hej..vždyt je to jedno ne?? wole..tki bych mu řekla vííc heej..ale mě je to u píčí..hlavně že je mrtěě..ne?? kdybych nebyl raper..nasarat..nejlepší song co znám heej!! *5*
  • LOL :D

    TVL mě je jedno kolik mu je! Hlavně že JE! :D !! Je to nej thýpek na celým světě! :D Mlj ho..:D Jo a co že to je za nějakou Hanku bo co? o který se tam hovořilo? dole v příspěvcích..:D jsem mimo obraz..:D *9* *9* *1* *3* *14*
    • Re: LOL :D

      To je jeho holka *1* ..a máš pravdu je jendo kolik mu jee hlavně že je *3* ty jo se upo brutálně těšíím na to nový cd:))
  • Tafrob yeah!!!

    http://linkinpark-lplp.blog.cz tady najdete informace o tafrobovi mam tam nejaky fotky atd..zdar *4*
  • lento

    Tafrob

    njn Tafrob.... arogancí a namišleností nešetří.... ale na osobní souboje je král *5*
  • helouinka

    ...

    Ty voe vy ste fakt blbýý Tafimu je 26..ty voe kdyby mu bylo 20 tak jako rap dělá od 10ti nebo co? Jo a ještě k tomu Hance je 22 myslim tak může mít mladšího kluka ale... *13*
    • Re: ...

      přesně *3*
  • Miky

    JO Tafrob typan jak svin! *14* Je to fesáák zéé?!!! *4* *14* Nwm kde ste vzali ze mu je 26 a 27.... *13* *13*
    Skoda ze tu nema email nebo icq.. *9* *9* *4* Mám ho mrtě rááda!!! *14* *14*
    • Re: Miky

      Máá tady nekdo an Tafroba nakej kontakt??? *4* pls dyztak napiste na muj email : MikySseek@seznam.cz díky. *3* pááá
      • mia.

        Re: Re: Miky

        hoj,máš teda nejákej kontakt na tafroba?
  • tafi

    ty co pisou ze je tafimu 26,27 a tak, tak by se meli kouknout jak vipada a pak posuzovat protoze na tech 20 tak vypada... a je Zajac a gdo neveri tak at si pusti Chtel sem mit... a tam o fsem zpiva
    • mia.

      Re: tafi

      tafrobovi je 20
      • Re: Re: tafi

        Je mu 25 let a 10 let z toho dělá rep jeb..... má uz rok pritelkyni *3*
      • Re: Re: tafi

        omg *16* někteří lidi sou fakt blbí
    • helouinka

      Re: tafi

      Ty kkte Tafymu je 26!! nic o něm envíš tak drž piču! *8* nedávno měl narozky!
  • Tafrob

    Na Tafroba prostě nikdo nemá !! Je to king czeskýho hopu...A pokuď někdo pochybuje... Vem te si Marpa..no myslim ze by je nikdo nemel srovnavat ...A navíc Tafrob něco dokázal..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit