Přejít na výpis diskuzí

Pavel Sup

OSOBNOST 24.5.2007 
186 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele Pavel je možná namyšlenej a to teda je protože ho znám osobně a trávím s ním celkem dost času ale jenom kvůli tomu že už v životě párkrát spadl na držku.Myslím že za posledních pár let se vyhoupl vysoko a má celkem nadupanou kariéru. Má jedinečnej hlas který mu vydělavá...Já ho mám ráda vždycky se s ním hodně nasměju... je mi jedno co si myslíte vy pro mě je to dobrej člověk ale někdy bych ho uškrtila za ten jeho smích *1* *1* *1* *1* *1* zamyslete se... *1* *1* *15* *15*
    • hej marketo ja mam talent v tom rapovat a potreboval bych trochu pomoct malou radu v tom jak bych jse tím ednou mohl užvit jestli bys mohla tak mi prosimtě pomož Radim Račák (Račis) to je muj face napiš ale určitě posimtě
      • Jako ty by jsi chtěl poradit od Pavla nebo ode mě ? :)
        • nemohla jsem tě najít na fb
          • hej radim márley račák to su já
  • Nejlepsi raper ve vsech dejinach lidstva nikdo na nej nema nikdo chtel bych bejt na jeho miste co ja bych za to dal
  • Tafrob→ Machr.! ← <
  • Celkem borec← Mě se lůíbí od něho písnička →Tafrob _Jay Diesel-Rolovací ← *4* *4*
  • JJ Tafrob je muj osobni vzor. *3*
  • Hoříím z tvýho hlasu...hořím z tvých textů....hořím z tvých rýmů...hořím z tvý imič ;) ty si prostě nejlepčíí :)) hořím z tebe celého :) *14* *3*
  • Moje láska nejkráásnějšííí....od 10 let stebou...:))) prostě jenom můj si :P :D :))) lowjuju tě nejlepšíí a nejvěšíí king!!!!!!!!Nezapomenu=o***
  • tafrob je king a rytmuj je pro nej posraná mys a tafroba zná muj brratr *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Zbožňuju Tafroba *14* A nejnovější track Rolovací je naprosté dělo... :) Kvalita ;)
  • Až na písničku Rolovací je to srajda *3* Takovej namyšlenec, hehe *1*
    • Je nejlepší co si dokázala ty uplný hovno!
    • hele tys nic takoveho nedokazala tak nemel a neponizuj je to 2 nejvesti rapper v cz a mel to tezsi nez rytmus a dostal se hore je skoro lepsi nez on tak drz pusu ty couro co nevy kam jit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit