Přejít na výpis diskuzí

Tatiana Vilhelmová

OSOBNOST 31.12.2006 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Valenta

    Táňo, díky za hezký rozhovor s Vámi dnes v MF Dnes. Bohužel se v jedné věci asi pletete- Valenta byl komerčně protlačenej- viz. nabídky, které nyní dostává do televize, on je totiž "olympijskej vítěz" , který měl jednou štěstí a něco mu vyšlo, nicméně až do smrti z toho budě težit, protože je z toho důvodu zajímavej pro reklamu.
    ASI TAK. Vy jste ale lepší tanečnice a určitě i člověk. Přeji krásné zdravé druhé mimčo.
    Asi se stanu Vaši fanynkou.
  • Sex appeal

    Táňo, chci jenom napsat, že jste ve StarDance byla nejlepší ( i když vyhrál Valenta, kterého tam protlačila nějaká lobby - dneska už chce prý moderovat zprávy - ha,ha) a poděkovat Vám za požitek při sledování Vašich tanečních kreací, opravdu to bylo famózní a měla jste největší sex appeal ze všech! To, že jste dobrá herečka jistě mnohokrát ještě prokážete v nových českých filmech, inscenacích i na divadle. Líbí se mi i Vaše názory a přeji Vám mnoho štěstí ve Vašem osobním životě!
    • Re: Sex appeal

      Souhlasím. Valenty bych se zastal.Je pohybově nesmírně talentovaný a je to bohém. Táňa byla nejlepší tanečnicí. Má v sobě něco, co provokuje a dráždí. Někoho to odpuzuje, někomu se to líbí. Patřím do druhé skupiny. Táňa je kočka, která se umí přitulit, stejně tak jako seknout drápkem. Je něžná, půvabná a má šarm. Asi proto hodně primitivů ji nemůže přijít na jméno. Drřím ji palce a rád ji uvidím v nějakém novém filmu.
  • nejherečka

    ahoj táňo,minulý týden jsem viděla medvídka,super,ale jen tvojí maličkostí,teď se dívám na kolotoč,prostě mi je fajn,když hraješ,moc díky jsem unešená
    • Re: neherečka

      Je namyšlená a hloupá. *13* *13* *13*
      • A arogantní
      • Re: Re: neherečka

        Je zajímavé, že jsi fanoušek namyšlené a hloupé ženy.... že by komplex méněcennosti? Já myslím, že je svá - pro mne je příjemná, má jiskru, šarm a prostě umí. Umíš aspoň to, co ona?
  • Táňa Vilhelmová

    Velmi milá, inteligentní a krásná.A navíc umí hrát. Škoda, že člověk nemůže mít všechno. Uchvátila mě v pořadu Uvolněte se, prosím, ani Kraus se do ní tentokrát nestrefoval. *14*
    • Inteligentní moc není když opustí manžela se ktreým má dvě děti a potom oblbuje mladýho kluka
  • nejlepší česká herečka *4*
  • tohle je moje nejoblíbenější česká herečka a podle mě je to také nejlepší čes.herečka *4*
  • pozdrav

    Slečno vilhemová jste mi sympatická již dlouhou dobu a proto vám taky píši Velmi Vás prosím o zaslání vašeho fota s podpisem na adresu:Tylova 1082 506 01 Jičín předem děkuji a mnoho úspěchů... *14*
  • Krásný den........ Se tu rozlížím a koukám na Táňu. Vlastně protože mi spoustu lidí řeklo, že jsem ji podobná. Zajímalo by mě, jestli je to opravdu pravda, protože já to tak nevidím. řekl by mi někdo, kdo ji má rád a zná ji dobře, jestli je to pravda. Můj e-mail je jindriska.maskova@seznam.cz, prosím napište někdo ráda pošlu své foto. Ahojky
  • VZKAZ

    Líbíš se mi, fakt ! Když se na tebe dívám v televizi tak jsem v pohodě. Asi jsi moje krevní skupina.
    • Re: VZKAZ

      NAMYŠLENÁ POVÝŠENÁ PRIMITIVNÍ HUSA!!!!!!! *9* *9* *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit