Přejít na výpis diskuzí

Taťána Kuchařová

OSOBNOST 31.12.2006 
243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • divná

    Mně se nelíbí,je ošklivá,znám mnohem krásnější ženy
  • Taťána reprezentuje ČR.

    Říkejme si co chceme, náš názor nikoho nezajímá, důležité je to, že vyhrála miss world a že američani konečně ví, že existuje ňáká čr a tam sou hezký holky, ve světě ji lidé milují, to je hlavní, náš názor je na nic, tak ji nechme na pokoji a buďme rádi, že ji máme!!!
    • katusshqa1

      Re: Taťána reprezentuje ČR.

      Přesně tak my by jsme na ní měli být pyšní nikomu z českých miss se nepovedlo to co jí...Ona je uznávaná na celém světě znají jí dokonce i v gruzii (mám tam kamarádku) což je na čecha dcl úspěch... *3*
  • Byla mi sympatická

    ale tím Richtrem se mi zprotivila je to od pohlednu divnej nedůvěryhodnej člověk měla na víc *5*
  • Mohla být mezinárodní hvězda

    a ne jen na jepičí rok miss world asi není moc inteligentní když se vrátila tak brzo zpátky měla určitě šanci dělat světové reklami a namluvit si někoho ze světové smetánky a ne jen nějakého radního.. a reklamu na české šperky.. a půjčované auto..holka teda nic moc *9*
  • Taťána?

    Je krásná, o tom není pochyb ale působí na mě jako studená, odměřená a povýšená třicátnice.
    K vítězství jí významně pomohlo to, že se soutěž konala v Polsku. S Poláky jsme kamarádi a mají podobný vkus jako Češi.
    Dost jí na pověsti ubírá i fakt, že chodí s tím "modrým patolízalem" z radnice.
    Znám jiné a hezčí holky, které mají daleko větší osobní kouzlo. Třeba Jitka Čvančarová je mi moc sympatická.
    Taťány "ušlechtilý a oduševnělý výraz" který je pro ni už typický na mě dojem nedělá.
    • Re: Taťána?

      Trefně vystiženo. Plně souhlasím s Mafkou. Pro mě je také strojená a bez osobního kouzla. Ten její chlap jí k popularitě také moc nepřidá. "Darin" to neznamená, že když někoho nemá ráda, že mu musí závidět.
    • Re: Taťána?

      Víš to je její věc s kým chodí...A "patolízal" může být v práci, ale v osobním životě je jinej...nebo může být jinej..Takže jediná patolízalka jsi tady ty...starej se o svojeho chlapa a nezáviď... *5*
  • Já Táňu znám

    Takže všichni, já Táňu znám, a věřte, že je to uplně normální holka..chová se hezky, je milá a hlavně krásná, a rozhodně nechodi zmalovaná, ani enní namyšlená jak husa, a nedá se o ní říct, že by ji sláva stoupla do hlavy..jinak sem taky z Opočna, a její ségra se mnou chodí do třídy..
    • Re: Já Táňu znám

      ty ji znáš????chci se sní seznámit
      *3*
  • pameli

    vypadá staře

    Vypadá na 30,a to je jí teprv 21!!!!! *1*
  • Myslím,že si Taťána titul zaslouží, je moc krásná a hlavně se umí chovat reprezentativně. Moc jí to přeju. *3* *14* *14*
  • hghgfh

    Ne a ted vážně lidi když se na ni zadíváte nemuzete*13* tvrdit ze je nejhezci divka na svete..dyt to je jako docela k smichu..na ulici uz sem opravdu potkala mnohem hezci holky nez je tatana..ale zase nerikam ze je oskliva je tak normálně hezká ale nejhezčí ee.....kouknete se treba na Elishu Cuthbert...tomu rikam hezká holka je to muj vzor..=o) *15* *14*
    • Re: hghgfh

      To jsem se teda podívala na tu tvoji elishu to je příšera příšerná takováhle coura se ti líbí tatana je 1000 hezčí a není po plastice je vždy hezky upravená a ví co se sluší a patří a na ulici se s takovou holkou jako je ona jen těžko setkáte ona je jiná než ostatní holky liší se svým vzhledem ta tvoje elisha vypadá jako každá druhá nána na ulici je vydět,že nemáš vkus a smysl pro krásu zřejmě jsi stejně hnusná jako elisa a nevzdělaná buranka ještě,že o titulu miss rozhodují lepší lidé a inteligentněšjí než ty zřjemě máš dlouhý vlasy a krátký rozum co jinak bys to pochopila poroučím se
      • Re: Re: hghgfh

        No tak zase fakt se nedá říct že by byla Kuchařová nejhezčí taky mam takovej názor že je plno hezkejch...prostě je to blondýnka jako každá druhá misska.. fakt už mi to tak příde . *7*
      • Re: Re: hghgfh

        Nechápu, proč ji urážíš za její názor. Mě se ta Eli líbí také mnohem víc než Taťána..
      • Re: Re: hghgfh

        proste na to ma tak ji to doprejte a nezavidte *3*
  • Dívka z ostrova krásy.

    Jsi jak moře v dáli nad ostatními řekami.A ty řeky jsou dívky kolem tebe.A ty jsi ze všech nejkrásnější!!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit