Přejít na výpis diskuzí

Taťána Kuchařová

OSOBNOST 31.12.2006 
243 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Ale inak mi príde dosť namyslená 

  • Luky1987

    Kočka 

  • Už by se měla přestat předvádět. Je s tím rozvodem už trapná.

  • Luky1987

    Kuchařová je jinak sexica

  • Luky1987

    Kuchařová už nic moc i s tím trapným Ondřejem Brzobohatým 

  • Už vypadá hrozně i na titulkách časopisů. Retuše už asi nepomáhají.
  • To víte plastika od 25+ Kdo neví kolik ji je, tak ji hádá 35. Dobrá poznámka,ano na blondýnu *2* (ty stárnou rychleji,Simča to moc dobře ví)
  • CELEBRITY tam mělo být *15*
  • A chci dodat,že ten Brzobohatý vypadá tak obyčejně,že takového bych na ulici přehlédla jak h.... *15* Ale ty modelky a celbrity asi ani neumějí mít hezký partnery *15* *1*
  • Vypadala dost hezky tehdy oproti jiným a dost dlouho se držela,ale po pár letech se jí obličej začal měnit a ted už to není to co dřív. A má nesympatický hlas. Ale rozhodně na to že je to blondýna ,tak vypadá ještě dost slušně.
  • Nejde mi to na mysl, jak může být TOHLE miss World.
    Nehezký nos, až teatrálně nacvičený úsměv. Nic moc, denně potkávám mnohem hezčí kočky a to i bez makeupu.
    IQ neposoudím, ale asi nic moc , všude se cpe ale nemá na to!
    Škoda!
    Přihlásím na soutěž i moji tchýni!!!!!
  • Luky1987
    Taťána Kuchařová mi príjde v pohode a je to kočka podle mne
  • Já ji potkal *13* nedávno jsem ji potkal a bože,tohle je naše miss world?strašný hrozný.mé iluze jsou pryč *8* *11*
  • Jsi moc překrásná a mám tě moc ráda.
  • Ondřeje jsem měla ráda. Nevím kde dal hlavu. Jo, je mladá a hezká, ale nemyslím, že jim to vydrží.
    Až bude stará a zbude ji jen osobnost, kterou nemá, tak pozná co si vzal.
  • Luky1987
    Já si myslím, že Taťána Kuchařová je sympatická a hezká, nic proti ní nemám
  • Krásná by byla. Je sice pravda, že to s péčí o vzhled celkem přehání a výsledek je dost nepřirozený.Taková vyžehlená... *1*
    Povahově se mi zdá však falešná jako Andrejka Verešová a nesedí mi. Ta její kontrola nad sebou a navíc. Na povaze člověka ji zase tak nesejde, důležité kolik má prachů a nebo co znamená. Myslím, že ji hodně prší do nosu, prostě se změnila a to vypovídá hodně o její inteligenci.
    *9* *6*
  • Naše plastiková inkontinence :D Říkejte si co chcete,ale ta holka žádná kráska není.Vypadá jako zachovalá čtyřicítka.Nelíbila se mi už když vyhrála,ale ted je to katastrofa.Čehož už si všimlo hodně lidí-proto dělá reklamu na únik moči.Tímto reklamním omylem u mě totálně klesla a je mi za ni hanba.
  • Já to pro jistotu ani nezapla. Její "herectví" jsem měla tu možnost poznat, když ji tehdy Ondřej protekčně dostal do Gymplu v roli jeho milenky. Mně hlavně mrzí, že dneska stačí vyhrát Miss a můžete být herečka,zpěvačka, moderátorka televizních novin, moderátorka nějaké relace. Tak mi řekněte, na co máme u nás konzervatoře, DAMU, JAMU, FAMU a jim podobné odborné školy, které vzdělávají mladé umělce, když nakonec hlavní roli ve filmu dají někomu takovému? Prý jí pomáhá její drahý. Jak nečekané. Kdyby jí nepomáhal tak už ho dávno odkopne.Ta si zakládá vztahy jen na svém vlastním prospěchu. Ale to je taky herec jak pojďme dom a zpátky. Zbytečně se někdo snaží . Ale to už říkala i Bohdalová, že někdo si cestičku poctivě vyšlape, studuje, a opravdu dře a než se někam vypracuje trvá to desítky let. Jinému to všechno spadne do klína, nebo to vezme ještě přes tu postel. A o herectví modelkách, misskách typu Kuchařová a spol se taky kdesi vyjadřovala. Mrzí mě kam až ta herecká scéna upadla. Dneska může být hercem každý. Už tady máme jen pár výtečných herců, kteří zahrají cokoliv. Nejlepší už odešli a jak odejde i ten zbytek, nezbyde tady skoro nikdo, kdo bude více než jen průměrný herec.
    To mě taky šíleně mrzí, že i v tom modelingu to dopadlo tak, že jak nemáte umělá prsa a přifouknuté rty tak nemáte prakticky šanci. Přirozená krása už dneska neznamená nic. Dneska se obdivují umělé krasotinky typu Kuchařová. Když někdo řekne o takové umělotině jaká je to krasavice a o normálně krásnou přirozenou ženskou ani nezavadí a ještě ji nazve ošklivou,je mi z toho na nic. To jsme to dopracovali.
  • Naprosto s Vami souhlasim, ve vsem co jste napsala. Po shlednuti filmu Spravnej dres, ( na ktery jsem se vydrzela koukat pouhych 15minut, nebot herecky vykon slecny Tatany byl opravdu neunosny. A jako clovek, ktery se venuje herectvi uz opravdu dlouhou dobu (a to jsem zvykla na ledasco) musela jsem ten to film radeji vypnout, nebot bych to povazovala za ztratu casu.) jsem usoudila, proc slecna Kuchařova radeji nezustala u "radoby" modelingu. No co si budeme povídat v dnesni dobe, hlavne u nas v ČR, muze byt modelkou kazda ktera si necha udelat umela prsa. Bohuzel dnesni doba je zalozena na materalistickych hodnotach. Obycejna zenska krasa, zena krev a mleko, je nahrazovana strojenym kopirovanim. (Neboli vsechny musite mit velikost cislo 34 a min, velka prsa a rty, dlouhe stihle nohy....) toto na Vas vyskakuje kazdy den snad ze vsech medii. Kupte si nas novy krem proti vraskam, zhubnete s nasi pomoci vase prebytecna kila, jinak vas vas manzel opusti... a mnoho dalsiho.
    Takovy je muj nazor
    Preji krasny den :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit