Přejít na výpis diskuzí

Taylor Lautner

OSOBNOST 30.3.2008 
1785 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maki94

    Taylor je ve finále!

    Ahojky,
    Taylor se dostal v soutěži Shirtless Men Bracket do finále! Kdo bojuje proti němu? Kellan Lutz! Pokud chcete Taylora podpořit a chcete, aby se stal vítězem, hlasujte pro něj TADY→ http://www.popsugar.com/2010-Shirtl ess-Men-Bracket-9812990/1040 *3*
    • Re: Taylor je ve finále!

      Jacob (Taylor) musí vyhrát!!!
    • Re: Taylor je ve finále!

      Musu ze jen zeptat, do kdy muzu hlasovat, a kolikrat za den muzu hlasovat?
      • maki94

        Re: Re: Taylor je ve finále!

        Píšou tam, že se hlasuje do 30.8 včetně!*3*
        Už jsem zkoušela hlasovat víckrát, ale vypadá to, že se počítá jenom jeden hlas!
  • Taylor Lautner miluju

    Taylor je úplně božskej jeho tělo jeho pohled jeho úsměv dokonalej je prostě dokonalej nejkrásnější kluk co znám miluujjuu hooo *14* *14*
  • medousssek

    kráásnej

    taylor je uplně užasnej.. hlavně v new moon, tam je uplně božííí..on je krááásnej *14* *14* *14*
  • miluju

    milujinkám ho, je k seřrání a ve Stmívání je nejjjj hlavně ve dvojce bez nej by to nebylo ono.. a Ve 12 do tuctu je klásnoučkej a tak malinkej :**
  • maki94

    Taylor může vyhrát!

    Ahojky, Taylor Lautner a Eclipse jsou nominováni do užšího výběru letošních People's Choice Awards! Jestli je chcete podpořit, hlasujte zde→ http://www.peopleschoice.com/pca/vo te/votenow.jsp
    HLASOVAT MŮŽETE KAŽDÝ DEN! *3*
  • maki94

    HLASUJTE PRO TAYLORA!

    Ahojky holky,
    v srpnu se uskuteční předávání cen Teen Choice Awards 2010 a mezi nominovanými je samozřejmě i Taylor Lautner! *3* Je nominován nejen v kategoriích jako Best Kiss (s Taylor Swift ve Valentine's Day), nejlepší herec, nevíc sexy herec *14* atd., ale i v kategoriích jako Nejhezčí úsměv a Módní ikona červeného koberce! *4* Takže jestli mu chcete pomoct vyhrát aspoň nějakou kategorii, hlasujte TADY→ http://www.teenchoiceawards.com *3*
    PS: Musíte se zaregistrovat, ale to není nic složitýho!
    PPS: Projděte si opravdu všechny kategorie, ať něco nepřehlídnete *1*
    • Re: HLASUJTE PRO TAYLORA!

      jak se hlasuje a kde se registruje plsky? *9*
  • taylor

    nejvtipnější je na tom že robert měl mit taky vymakani tělo ale nic proto neudělal za to tay na sobě pořadně makal a kdo říka že ty svaly ma kvůli otcovi tak je padlej na hlavu
  • maki94

    Taylor alias Jacob Black

    Taylor/Jacob je úžasnej kluk, roztomilej a sladkej, kdežto Rob/Edward je přitažlivej a sexy, tudíž je nemůžete srovnávat, páč je každej z nich jinej a tím svým způsobem pěknej! *14* *1*
    • maki94

      Re: Taylor alias Jacob Black

      PS: Od Nového měsíce po Zatmění jsem byla Team Jacob ♥, ale po přečtení Rozbřesku jsem se vrátila k Edwardovi=). Fakt, ty knížky stojí za to přečíst, od začátku, do konce *4* !
  • kkornyy

    Talyor je nejhezčí kluk na světě

    Jo na Taye nemá zádnej Hugh Jackman nebo Brad Pitt je absolutně nejhezčí ALE jestli ste cetli celou ságu tak se mi zdá ze (sice Jake je lepsí) ALE k Belle se hodí Edward víc ale taylot MNAM :D
    • Re: Talyor je nejhezčí kluk na světě

      ty krávo podívej se na filmografii brada pitta nebo hugh jackmana kolik mají glóbů nebo ocenění za herecké výkony v jakých filmech hráli a pak mluv něco o ńákém zasraném cucákovi který se těm hercům nevyrovná i kdyby si nadělal do kalhot
    • mysak.kol

      Re: Talyor je nejhezčí kluk na světě

      SOUHLASÍM S TÍM, ŽE JE K BELLE EDWARD LEPŠÍ. A MÁM HO I RADŠI, ALE TAY JE SLADKEJ. JE U MĚ NA 2. MÍSTĚ. JO MIMOCHODEM, 12.2.2010 MÁ TAYLOR PREMIÉRU VALENTINE´S DAY V USA. MÁ JI STEJNÝ DEN, JAKO ROBÍK REMEMBER ME. TO BUDOU TLAČENICE. *15* *15* *15*
      • marki.xd

        Re: Re: Talyor je nejhezčí kluk na světě

        na druhym místě?! Oh yeah teď si schytal/a virtuální facku!!! jake je podle mě lepčí než Edward... Ed je takej mots zdvořilej, slušněj... A až moc dokonalej... A na momentkách nic moc ae Jake bo Tay te jedno... Stě upe best...! *14*
        • tynacool

          Re: Re: Re: Talyor je nejhezčí kluk na světě

          di do pr*****
          • thepopsie

            Re: Re: Re: Re: Talyor je nejhezčí kluk na světě

            Běž si tam sama,my neznáme cestu *1*
  • eva.h

    Edward :*

    Neříkám ře Taylor není hezký, ale více se mi líbí Rob :* . Moc nemusím takové slaďouše, a Robert je ideální *14* *14*
    • xcornelia14

      Re: Edward :*

      Já mám přesný opak ve jménech;)
      • eva.h

        Re: Re: Edward :*

        JJ...Taylor je hezký, ale každému se líbí něco jiného¨, že...:) oba jsou hezcí, ale každý jiný :)
    • maeve

      Re: Edward :*

      Souhlasím s tebou. Rob má charisma, Taylor je slaďoušek a navíc Robovi mluví k dobru taky to, že je angličan. *15* *15*
      • eva.h

        Re: Re: Edward :*

        jj...ale i tak..mám spolužáka, který je mu podobný *14* ale je hrozný, jak se chová atd..., ale jak se chová Rob..ok, možná jsem trochu uchvácená Edwardem, ale i tak :**

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit