Přejít na výpis diskuzí

Tereza Brodská

OSOBNOST 31.12.2006 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hudy

    Mazání

    Takže obdobně jako u několika dalších: Nebudu zde trpět žádné urážky, vulgarismy ani pomluvy! A to jak vzhledem k osobnosti, tak vzájemně mezi sebou, pokud chcete vyjádřit negativní názor, tak prosím, ale jen slušně!!! *13*
  • co to?

    co to řikate terezka brodská je moje nej herečka a zvládne všechny role i baru jordanovou v ulici hodně štěstí terezko *14* *14* *14* *14*
  • parket..a

    To by mě zajímalo

    To by mě zajímalo, proč skoro každej, kdo tady Tereze nadává je neregistrovaný uživatel.Nemáte odvahu sem něco napsat jako přihlášený uživatelé co? běžte se bodnout!
  • ellain

    Namyělenci

    Namyšlenci jste tady tak max. vy jo tak si toho nehte!! a mimochodem v některých filmech máb docela blbý role tak vás možná mate toto jinak jste bylbí že nedokážete rozpoznat kdo je namišlenej a kdo ne!!!!! *13*
  • dejvická

    ahoj terezo,hrajete ulici já jsi taky hrát ulici film nprosím.ahoj bara *3* *4*
  • Terezko

    Milá Terezko vidí mže jsou tu samí náfukové? Chtěla bych vidět jak oni by zahrály role jaké by dostaly.Mne osobně se líbíte mám vás ráda.Hrajete skvěle v Ulici.Přeji vám hodně štěstí v osobním i hereckém životě. *3* *3* *4* *4*
  • Terezo

    Přes všechny ty strašné správy na Vaše konto vydržte a vytrvejte!!! Myslím, že jste dobrá herečka, která má před sebou obrovský vývoj k ještě lepšímu. Jsem trochu z branže - muzikant, tak doufám, že přirozený talent rozeznám. Jděte do toho na plno a vytrvejte. Tatínek bude mít určitě radost. Eda *3*
  • Babí léto

    Koukám právě na Babí léto a moc vzpomínám na Vašeho tatínka. Škoda, že nás tak záhy opustil. Jděte v jeho stopách. Eda
  • Den narozenin

    To je ale náhodička, já sem se narodila ve stejný den jako pani Brodská, ale o 20let později *1* *1* *3* *1* *1*
  • ťuk-ťuk

    Právě že paní tereza brodská není narozdíl od jiných lidí namyšlená, nechápu jak jste na to přišli *7* *13* ???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit