Přejít na výpis diskuzí

Tereza Budková

OSOBNOST 11.2.2009 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pajkypajk

    náherná

    Terezka je fakt nádherná....na MISS jsem fandila jí........vyhrála to Lutovská která je sice taky moc pěkná ale Terka je hezčí............Iveta mi přijde na MISS už stará...... ale neznamená to že je jako stará věkem.......od začátku jsem fandila jenom Terce .........je to fakt kóča *1* *1* *3*
  • ......

    Přenádherná holčina *14*
  • lady-gaga

    TERKA

    Ahoj terko jsi fakt hezká a upřímná mám tě ted jako můj osobní vzor a doufám že se někdy setkáme jemi teprve 10let ale už ted vím kdo je nejlepší

    někdy mi napiš na e-mail Katka.V.005.seznam.cz dík a pa *4* *14* *14*
  • Terezka taky na facebooku

    Pridejte si link taky na facebooku a podporte Terezku v jejim usili:

    http://www.facebook.com/h ome.php?/group.php?gid=23036619980

    *1*
  • antiks

    nejkrásnější

    je moc nádherná nejkrásnjěší ta to měla vyhrát je moc nádherná
  • ;)

    ona byla a je nejhezčí z těch 12 finalistek miss.. ona je nejhezčí a nejsympatičtější.. ona to měla vyhrát je krásná..!!!!!! *5*
    • katusshqa1

      Re: ;)

      Jj taky si myslím....Nechápu proč nevyhrála *9*
  • kerm

    Proč?

    Proč sezbírala všechny tituli jen ona a na mou favoitku Nicolu Minárikovou nic nezbylo?
    Byl jsem taky docela rád, že vyhrála Lutovská, protože je pořád lepší než tahle. *16*
  • Verůů

    Tereze jsem fandila od začátku a vypadalo to dost nadějně jak vyhrávala všechny ty ceny atd..Ale pak když byl tip poroty tak sem už veděla že skončí na druhým místě.Protože i minulej rok vyhrála ta Bučková která taky byla tipem poroty.Ale nevim kam daly všichni oči.Terezka je rpostě pro mě MISS 2009 a tak to bude.Iveta je sice taky moc hezká ale Terezka je hezčí.Co dámy nemám pravdu?*4*
    • Re: Verůů

      TAK TO TEDA MÁŠ DÁMO JÁ JSEM MÍŠA AHOJ TERKY SESTŘENICE JE MI 10 A TOBĚ *1* *3*
  • Terce Budkové

    Ahoj Terko až budeš možná někdy číst má slova tak si řekneš jo to je ono to je to co jsem chtěla číst .Iveta muže být tvá nejlepší kamarádka ale musí vědět že na tebe nemá.Že jsi větší kráska než ona .I když nejsi královna krásy ty jsi hezčí.Čechy totiž přitahuje jen jeden ideál ženské krásy a to tento . Blond vlasy - zelené oči - a usměvavá pusinka .Proč je nezajímá ten tvůj . Hnědé vlasy krásné jako je máš ty mimochodem chci je taky - hnědé oči-zoubky jako perličky a o pusince nemluvě . Já ti moc moc přeji aby ti vyšel sen o rodině a hlavně si najdi perfektního chlapa takového aby v noci k těm miminkům vstal prostě chlapa co něco vydrží . A hlavně se pořád směj .Tak co je to to co jsi chtěla vědět . Jsi moc krásná a mladá . Je ti 18 a doufám že jsi toto čtení zamkneš hluboko do svého srdíčka . ahoj zdravím tě tvoje Tereza a je mi 10 a možná si budu věřit tak jako ty a za 8 let budu soutěžit i já . AHOJ TVOJE TEREZA . *4*
  • avril-nely

    nejj je ona

    V tý miss 2009 byla nejhezčí !!!!! Získala přeci 4 korunky a ceny !! Byla opravdu nej !! A tamta co vyhrála 1. místo - miss čr 2009 - byla hrozná !! mě připadalo že byla pěkně namyšlená ! Terka byla nejjjjj !!!!!! I porota říkala že má rytmus v hudbě.... prostě je superrrrr *4* ale tamty dvě - ta 2. vice miss a miss čr 2009 - byli hroznýý *13* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit