Přejít na výpis diskuzí

Tereza Budková

OSOBNOST 11.2.2009 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Terce Budkové

    Ahoj Terko až budeš možná někdy číst má slova tak si řekneš jo to je ono to je to co jsem chtěla číst .Iveta muže být tvá nejlepší kamarádka ale musí vědět že na tebe nemá.Že jsi větší kráska než ona .I když nejsi královna krásy ty jsi hezčí.Čechy totiž přitahuje jen jeden ideál ženské krásy a to tento . Blond vlasy - zelené oči - a usměvavá pusinka .Proč je nezajímá ten tvůj . Hnědé vlasy krásné jako je máš ty mimochodem chci je taky - hnědé oči-zoubky jako perličky a o pusince nemluvě . Já ti moc moc přeji aby ti vyšel sen o rodině a hlavně si najdi perfektního chlapa takového aby v noci k těm miminkům vstal prostě chlapa co něco vydrží . A hlavně se pořád směj .Tak co je to to co jsi chtěla vědět . Jsi moc krásná a mladá . Je ti 18 a doufám že jsi toto čtení zamkneš hluboko do svého srdíčka . ahoj zdravím tě tvoje Tereza a je mi 10 a možná si budu věřit tak jako ty a za 8 let budu soutěžit i já . AHOJ TVOJE TEREZA . *4*
  • ......

    Přenádherná holčina *14*
  • Terezce

    Terezka B. je opravdu nejhezčí z děvčat, podle nás to vyhraje na plné čáře..ale..
    ..otázkou je..podle čeho se vybere miss 2009... podle počtu sms..tak to je zase jen o penězích...záleží na tom, jak která z děvčat má "zámožné" rodiče a kolik do sms investují, takže o penězích a né spravedlně.. *13*
    • ahooooooooooj

      pro terezu budkovou : jsi hrozně podobná petře moji setřenky,,bydlí v opavě *3*
    • Re: Terezce

      Ale Terka má zase nás věrný spolužáky kteří už nachystali kredity :)
  • :-)

    Ahoj, děkuji za všechny příspěvky. Jestli byste se se mnou chtěli elektronicky spojit tak Vám zde napíši můj e-mail. Budu ráda když napíšete..! zde : terka.budkova@seznam.cz Tereza Budková
  • sharpay1995

    Škoda

    Je fakt velká škoda že Terke nevyhrála moc jsem jí fandila a jen tak mimochodem je mnohem hezčí než ta co vyhrála!!!!!!!!!!!!
    • Re: Škoda

      terka je nej holka!!!! *3* *3* *3*
    • ivca-ivik

      Re: Škoda

      jo to máš pravdu tamta iveta co vyhrála tak neni vůbec hezká a je na miss moc stará
    • Re: Škoda

      Bude to tím, že Miss není jenom o kráse.
      • Re: Re: Škoda

        Ano, krásně řečeno. Krása neni vše, terezina mladost a nevyzralost ji titul vyfoukla těsně před cílem. Zvlášt v dnešní době, kdy je moderní tvrdit, že tyhle souteze nejsou jen o kráse! Konecne se to také potvrdilo. A ikdyž se někteří Ivete posmivali, ze je stara, tak je to prave vek, ktery to Ivete vyhrál! Ponevadz jinak jeji vzhled je tuctovy a po ulici pobiha plno takovych holek(mozna jen ne s dokonalymi mirami, coz ani diky urovni CESKE MISS nevime jake Iveta má - kam se hrabe tato alternativa na MISS ČR,skoda ji...)
        Jinak samozrejme souhlasim s tim, ze kdyz vedle sebe budou stát dva obrazky divek, kdy na jednom bude tereza a na druhem iveta, tak Budková bude ta hezci.
        • Re: Re: Re: Škoda

          Její míry od nejmenovaného zdroje jsou 94-62-92 *3* a ten zdroj není Česká Miss *1* *3*
        • sharpay1995

          Re: Re: Re: Škoda

          já nemluvím jenom o kráse, ale colkově si myslím že byla nejlepší...sama dobře vím že krása není vše!!!
  • mija234568

    není příbuzná..

    ..s moderátorem Budkou ? *15*
    • Re: není příbuzná..

      Ne to teda neni a není jí ani podobnej!! *8*
      • respectt

        Re: Re: není příbuzná..

        tak to není !!!! *15* *15* Budka je takovej přejemnělej. *15* *1* *3*
  • Jsem ráda,že máme v Táboře tak krásnou milou slečnu je pěkné že naše městečko má kdo reprezentovat svojí přirozenou krásou, taky jsem říkala, že to měla vyhrát...jsi opravdu moc krásná a držím palce jak v modním průmyslu tak v osobním životě...
  • vilca

    je nej

    ta vyhraje!! *4* *4* *4*
  • Já vim kde Tereza Budková Bydlí.Bydlí v Sezimově Ustí ale ulici si nepamatuju jo a vtom bytě co bydlí ona tak tam bydlí moje kámoška Valča Kučerová.Tak ahoj Nikola. *1* *1* *1* *1* *3*
  • http://www.litex.cz/inshop/plavky/dvoudilne-plavky/ tady jsou její pěkný fotky *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit