Přejít na výpis diskuzí

Tereza Maxová

OSOBNOST 31.12.2006 
46 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak může někdo s takovým nosem dělat modelku???jako člověka jí mám ráda ale modelka mi nepříjde nijak hezká *3* *7*
    • Re:

      hm asi nechápeš pojem mezi modelkou a miss... miss je ta co je dokonalá a nemá žádnou chybu a modelka je ta co někoho nečim zaujme jako třeba zrzavíma vlasama, pihama, velkým nosem no prostě má něco neobviklého až krásného a to je přesně Tereza Maxová je modelka protoe někoho ze světa modelingu zarazil její velký nos a jinak si myslim že je úžasnej člověk kterej neyslí jen na sebe a nesoudí někoho aniž by poznal jeho a jeho činy.
      For Sandy. příjde mi že si tady léčíš svoje mindráky na někom jiném protože bud jseš úpa hnusná a nebo nemáš něco tak specifického jako tereza aby ses stala modelkou... mno jsem zvedavá co mi napíšeš a jsem si jistá že v tom opět předvedeš svou nízkou inteligenci!!! *9*
    • Re:

      Máš úplnou pravdu *5* ! *3*
  • Dokonalá žena ♥
  • kiris

    Už jí bylo vážně dost!!!!

    Všechno nejlepší,ale už na tebe není nikdo zvědavej!!!! *1* *15*
  • tereza maxová

    tereza maxová je zajímavá co se týče vzhledu a právě ta zajímavost sama o sobě ji dělá krásnou!! každý člověk je jkedinečný a svým způsobem krásný,ale vzhledově zajímavých lidí je málo......
  • Když jsou lidi blbý, ať sypou prachy do charit a podobných blbostí, z kterých profitují nebo na nich parazitují majitelé a plno dalších lidí kolem! To je takový problém, když chce někdo pomáhat, to odnést osobně, nebo osobně poslat atd.?! Přece k tomu nepotřebujeme tichou poštu, do které hodíme balík a on z toho vyjede drobák!
  • MILÁ TEREZO !
    Přejí Vám všechno nejlepší k narozeninám !
    Váš fanda Jiří *3*
  • Upozornění

    Paní Maxová velice se mi nelíbí,že jste mé chovance půjčila peníze na útratu v době těhotenství,když patřičné věci měla včas koupené. *10*
  • krasna

    Jedna z našich nejkrasnejsich a nejcharismatičtějšich modelek. Spolu s Helenou Houdouvou česká top špička.
    • Re: krasna

      moje slova!!!.....Terezka a Helenka jsou nejkrásnější!!! *14*
  • Víc než krásná!

    Viděla jsem Terezku na lyžích,v Jizerských
    horách,má chování,které mnohým celebritám
    chybí,neumím si představit,že bych takto
    měla možnost sledovat někoho jiného :-)
    Chovala se přímo vzorovně ke své mamince,Terezko,jsi -OSOBNOST-,máš na to!!!
    JSI SKUTEČNÁ DÁMA!!!!!!!!!!!!
  • krása

    kRÁSA JE RELATIVNÍ POJEM, CO SE JEDNOMU ZDÁ KRÁSNÉ, DRUHÉMU SE NELÍBÍ, ALE tEREZKA JE KRÁSNÁ U VNITŘ, MYSLÍ I NA OSTATNÍ, NE JEN NA SVOU KAPSU. KOLIK MODELEK TO DOKÁZALO - JEN ONA.
    DÍKY TEREZKO

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit