Přejít na výpis diskuzí

Tereza Najdekrová

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • písnička na youtube

    prosím,měl by někdo z vás možnost dát na youtube.com video z vánočního koncertu Superstar,kde zpívala Terezka pisničku Promise me?Moc jí to na tom videu slušelo a písnička jí seděla a nemůžu ji nikde na youtube najit:-(Děkuji moc předem. *3*
  • danca175

    ...

    Fandila jsem jí moc v superstar a ted jsem ji dokonce viděla na vlastní oči a byla úžasná:) udělala na mě fakt dojem.. i po takové době co v superstar skončila:)
  • Terezka je super

    Moc ale moc ji fandila!! Je škoda že vypadla brzy ale život tím nekončí!! Terezka je fakt super!! *14* *14*
  • omg

    kterej blb ďál Terezku, že si dovolil napsat špatný datum narození!! Snad má narozeniny 14.2. a ne 21.1!!!!!!! *16* *13*
  • Terince

    Terezka je skvělá a v superstar jsem si myslela že bude nejlepší............ *4*
    Velmi se mi líbila její samotářka.......
    Mám Tě moc ráda Terko *14* *14* *4*
  • tereza najdekrova

    Terezka je super zpěvačka,a take velice dobře vypada,lidi ji vyhodili přiliš brzy v soutěži... *9* *9* *16* *16* *16*
    • Re: tereza najdekrova

      mooooooooooooooooc jsem ti fandilaaaaaaa jsi super zpevacka *1*
  • mela si byt 2!!!

    Fakt vsichni krome Zbndi byli hnus....jeste mozna Martas a Barca.....ty ses u me proste druha a hotovo!!! *4*
  • ??

    to jsou informace..tak kdy se narodila..14.2.86, nebo 21.1.86?? vi to nekdo?? *9*
    • Re: ??

      narodila se 14.2.1986 *3*
  • Dopis

    Terko hedně jsem ti fandila i Báře tak si stoho nic nedělaj!!!Tvoje faninka Anička *9* *3*
  • Ja nevim, jestli Tereza tyhlety prispevky cte. Vcera jsem byla nemile prekvapena, ze vypadla ze souteze Superastar, zpivala skvele, je moc hezka, mila, byla to moje favoritka. Ale co se divim, ja jsem nehlasovala, myslela jsem si ze to neni nutny, bylo mne celkem fuk ze "vypadne" Roman Lasota.A takovych nas bylo vic, tak to je. Kdybych byvala vedela, ze Tereza ty hlasy potrebuje, klidne bych ji SMS za par stovek poslala...Je to tedy i mou vinou ze vypadla favoritka, Csakova ji samozrejme uskodila. Ted bez Terezy uz me ta soutez nebavi, nema smysl.... Ahoj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit