Přejít na výpis diskuzí

Tereza Pergnerová

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LASKA

    Mila Terezko, vím,že dostáváš spoustu krásných vzkazů a věřím,že ti dávají velkou sílu bojovat s lidmi,kteří nevědí o čem je život. Byla jsi nahoře,spadla jsi dolů,tedˇ jsi nahoře,budˇ prosím opatrná na lidi kolem sebe.Věř jen sama sobě,dostala jsi novou šanci a já i ostatní ti věříme,že to dokážeš.Když jsek koukala na vyvoleni 1,byla jsem nadšena jak umíš využít dar,který jsi dostala,ale když se podívám tedˇ,mám o tebe strach,že bude něco za něco.Vím,že peníze jsou potřeba,ale za jakou cenu?Nenech si prosím zničit život,máš krásného a zdravého klučíka.Modlím se za tebe.Vzdrž *4*
  • ještě existujem

    Chlapi nejsou všichni špatný,jen ty dobrý se blbě hledaj. Najdeš. *3*
  • Terezko fandim ti...seš dobrá že si se z toho vyhrabala!! *4*
  • zivot je krasny ..

    Pevne nervy a hodne osobniho stesti .... Leo
  • Pozdrav

    Ahoj Terezko, jsi báječná holka, držím Ti palce na druhý díl vyvolených, ať Ti to šlape jako v těch prvních. Hrozně Ti fandím, že jsi dokázala se vrátit do života a držím palce i u nohou. Nenech se vytočit bulvárem a buď statečná, dáváš hodně dobrý příklad všem závislým.Ukazuješ,že to přeci jenom jde,něco se sebou dělat . Měj se moc fajn !
  • Jen pro tebe má milá hodná křehká terezko!!

    Milá Terezko, Kdysi jsem poslouchala rádio ( frekvenci 1) a můžu říct že i když vás nevidím tak si vás dokážu živě představit. To vaše máhání rukama k tomu zářivý úsměv no je to zcela všechno báječný. Ve vyvolených ste byla přímo úžasná a líbilo se mi jak ste soucítila s Vladkem ale pro mě žádny vladko není pro mě jste VÍTĚZ VY, dala jste té reality show osobní a lidský rozměr. Myslím, že jste se našla a to néjen po profesní stránce. BLAHOPŘEJI K FAKTICKÉMU VÍTĚZSTVÍ (I NAD SEBOU), BUĎTE TAKOVÁ JAKÁ JSTE!! Byla to těžká cesta, se vyhrabat zpátky tak hodně štěstí i když už asi šťastná jste tak alespoň hodně štěstí aby se nevrátilo období hrůzy a stresů!! Ps: Jste má nejjjjjjoblibenější moderátorka. *4* " Mám vás ráda jako ženu ale i jako fantastickou moderátorku!!! *14* *14* A krásně zpíváte vaše cd mám doma a má maminka ho velice často poslouchá!!! Líbí se mi písnička Andělíček a Bůh je dětí!! *4* Ještě vám mam zkázat od mamky ať tolik nekouříte, prý vás vyděla v Praze někde v restauraci a kouřila jste jednu za druhou , ale neboj te mě to říká taky!!!!! *5* Nashledanou paní pergnerová a drž te se, už kvůli svému synovi a mamince. Co by tady bez vás dělaly? A co fanoušci? Nashle. Veronika email: verci.majlicek@seznam.cz *8*
  • vzkaz

    Terezko,moc ti držím palce a nenech se otrávit debilními útoky na tvou osobu.Měla jsem tě ráda v Esu a vyvolené děláš skvěle.Díky za to a drž se!!!!!!!!! *4*
  • díky Terezko

    Milá Terezko, moc Ti fandím a držím palce. Něco moc pozitivního z Tebe vyzařuje. Buď moc šťastná a užívej si všeho, co život přináší. *14*
  • Klídek

    Milá Terezko, přeji Vám mnoho síly v boji s BULVÁREM, přehlížejte jejich články, nejsou důležité. Mám Vás velice ráda a přeji mnoho pohody.Lenka *1*
  • bojuj a buď šťastná

    Fandím Ti stejně jako spousta ostatních. Velmi si Tě vážím. To, co jsi už dokázala je výjimečný. Taky velmi dobře víš, že život nejsou jenom výhry, tak Ti přeji, ať jich máš v životě co nejvíce. Všichni se snažíme žít jak nejlíp umíme a taky díky Tobě víme, že pokud to nevzdáme, vždy je ještě šance. Tak bojuj dál a buď šťastná. Jsem s Tebou. Za všech okolností. I když děláš chyby. Mezi náma ... kdo je nedělá?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit