Přejít na výpis diskuzí

Tereza Pergnerová

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj

    JSEŠ SUPER ,HEZKA,NO PROSTĚ JSI DOBRA A NAPIŠ PAPAAPAAPAP hONZA *4* *3*
  • ahoj,kdo je fanda,jak já a má na Terku mail,prosím o poslání,pá
  • ahoj

    Ahoj Tery snad si na mě pamatuješ já jsem byla v 1 VyVolených na duelech *3* pamatuješ prosím napiš mi e-mail *14* díky Kačka
  • seš SUPER

    Ahoj Terezko seš ta nej nej moderátorka. Když si moderovala Eso tak mi sice bylo něco kolem pěti let ale nezmeškala sem ani jeden díl. Seš SUPER akorát je škoda že moderuješ jenom Vyvolený. *15* *3* budeš mít teť někdy autogramiadu?
  • jsi super

    Ahoj Terezko,je mi sice jen 10 let ale vím co jsi prožila.Sleduji vyvolené a vyděla jsem 13 komnatu.Také jsem si prohlížela tu knížku a k narozeninám si přeju tvé CD.A strašně moc budu ráda už když si tohle přečteš a ještě radši budu když mi se Samuelem napíšete na tenhle e-mail girl.barca@seznam.cz A třeba kdy máš autogramiadu. P.S. pozdravuj Sama *3* *1*
  • Podekovani

    Nazdarek Terezo nevim co mam psat mam toho tolik na srdci poslala bys mne na Prosesek@centrum.cz tvoji Mailovou adresu chci ti podekovat zato ze jsi ses pro mne nejvetsi clovek pod sluncem drzim ti palce uz dlouho a jsem rad zes to dokazala vsechno tak krasne vyresit mas krasneho kluka je fakt bezvadnej vim ze si poucena a ze o zivote vic snad uz vsechno davej na sebe pozor a hlavne na Samuela vis co je na tom nejlepsi zes to dakazala sama bez cizi pomoci bylo to tvoje rozhodnuti mozna se budes divit co nebo dgo ti pise strasne ti fandim omlouvam se za pravopis dodavas mne sebevedomi rikam si vsechno jde gdiz mas smisl zivota tak budu koncit drzim ti palce a prosim te posli mne ten Mail dekuji Prosek Antonin 720210993
  • terezce

    terezko jsi nejlepší zůstan taková jaká jsi preji hodně štěstí *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • ahojky...nemohl by mi někdo poslat více informací o Tereze Pergnerové??ještě dnes...pls
  • 0

    je to zfetovaná 0 .
    • TEREZKA!!!!!!!!!!!!

      Co?Zfetovaná nula?Nebudu tě urážet nestojíš za to.Kritizovat umí každý, sáhni si do svědomí. *9*
  • Hodně štěstí a lásky Terezko *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit