Přejít na výpis diskuzí

Tereza Pergnerová

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terezko seš uplně skvělá moc ti držím palečky at všechno zvladneš moc rada bych tě poznala vim že se to asi nikdy nestane ale i tak pořad doufam že tě jednou potkam moc rada bych s tebou pokecala nevzdavej se a hlavně mysli na Samuela ju

    terka
  • terka

    Terezka je uplně supr držim ji palečky *3*
    • nika1979

      Re: terka

      nejjjjjjjjj modeatorka zpěvačka .supr užas.......... nain yes fenky jů
      ilove you iwant you posilam kisses terko .............. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Narciska

    Ahoj jsem moc stastny a rad kdyz te vidim jak se vzdy usmivas a jsi sva.Prozila jsi hodne zleho i dobreho a jsi hlavne obycejna supr zena.Mam v planu navstivit Prahu na vikend a rad bych se s tebou prosel a popovidal si,ale jen pokud budes mit cas.Budu se tesit na tvou odpoved. Zatim ahoj Paja *4*
  • HVĚZDIČKA

    Připadneš mi jako velice přitažlivá a inteligentní dívka i když tě znám pouze z medií.Jen chci říci,že nejduležitější je tvuj názor sama na sebe a né okolí.Myslím, že se s tebou super povídá a proto ti tu nechám své tajné čísílko *4* 723 253 374 *5* ,protože na netu nejsem stále.Miras pa,pa
    • Re: HVĚZDIČKA

      ty vole.....tajné číslo, zveřejněné na netu.....! *3*
      • Re: Re:terka pegnerova

        ahoj te.terko tady vaše faninka. veronika korodiova .jste supr.čago belo,
  • tereza

    Mě osobně se vůbec nelíbí jak moderuje . To jak neustále mává rukama a mrská hlavou a k tomu to mrkání , no hrůza . Přijde mi pořád pod vlivem . A ty řeči , že přestala s drogama , to už tady jednou bylo . *13*
    • Re: tereza

      ahojte terko . mam vas rada
  • ........

    JO? mě je na blití z tebe každej má právo říct svůj názor ale stačí ho vylowit 1 a bez urážek *16* *8* *13*
  • Pergnerová je zdechlina!!!

    Je mi z ní na blití!! *16*
    • Re: Pergnerová je zdechlina!!!

      TY CO TO PÍŠEŠ A TAKTO URÁŽÍŠ TEREZU TAK TO JEN SVĚDČÍ O TVÉ INTELIGENCI KTERÁ JE ABSOLUTNĚ NA BODU MRAZU
    • Krkavec

      Tak se poblij.Jsi opravdový chlap, když se umíš podepsat.Krkavec ti vyloženě sedi.Horší už to být nemuže.Nazdar.Srabe. *3*
  • TEREZKA

    *14* Terezka je suprový človíček,jsem ráda,že prostě je *3*
  • Terka je sluníčko

    Ahoj Teri!Jsi sluníčko a jsem ráda, že jsi tu s námi.Jednou ti řeknu, jak moc pro mě znamenáš. *3*
  • joj

    lidičky podívejte se na webík kterj je věnovanej pouze terezce *3* www.oterezeproterezu.blog.cz
    Mam vas všechny rada i vás co na ni nadáváte *8* každej má právo na svůj názor""" *4* jo a kdyžtak se ozvěte na mejlik nebo icq ja vam ho pošlu mejlem *15* no tak páčko!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší