Přejít na výpis diskuzí

Tereza Pergnerová

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • <3

    TEREZKA je nejlepší moderátorka na světě xD =** *14* Když uváděla ESO - to nemělo chybu x) a vyvolení byli taky super *14*
  • ahoj

    *14*
  • picasso

    dotaz

    ahojky Terko, děkuji ti že jsi mi tenkrát poslala svou fotku i s podpisem kterou bohužel již nemám nevím jestli se díváš na Primu kde jsem také vystupoval nikoli jako celebrita nýbrž jako soutěžící a zajímá mne Tvůj názor byl jsem v pořadu nic než pravda a rád tohle téma rozebírám když jdu do hospody s chlapama ale popravdě někdy mě to nejde o tom všem povídat, nevím jestli ještě pracuješ v radiu frekvence 1 jestli ano tak mi dej prosím vědět a taky nevím jestli se ti líbil takový malý obrázek který jsem kdysi maloval rád bych ti namaloval nový ale větší moc ti děkuji za odpověd frantisek.cernoch@seznam.cz 728615655 *3*
  • sbirka

    Ahoj! prodam sbirku clanku o Tereze. LINDAOLIVOVA@seznam.cz
  • artemida

    svátek

    Terísku, všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku. *3*
  • Pro Terezku

    terezko všechno nejlepší k narozeninám.. Seš velká hvězda a strašně moc ti držím palce *14* *4*
  • Všechno nejlepší

    Dnes má Tereza narozeniny.Nejsem ani její fanoušek ani rival.Chtěl bych jí popřát Všechno nejlepší.
  • Terezko,SOS!

    Terezko,přeji moc zdraví a pohody celé Vaší rodině,včetně Vaší maminky.Já jsem na místě Vaší maminky,ale bez toho krásnýho konce.Vážím si Vás,protože jste velká,pevná a silná.Moc ráda bych Vás chtěla slyšet,vidět,mějte se krásně a zdravě *14*
  • zdarec

    Terez, musím žalovat.Chodím do třídy s Luckou Winklerovou to je dcera od René a ona mi slíbila tvůj podpis a furt nic!!!To je ale nepořádek že??Měj se Sašenec *1*
  • adresa

    ahojte lidicky nema neko adresu na terku??? potrebuju sni hodne nutne mluvit, lezi na tom zivot me segry...prosim jestli ji nekdo ma tak ji napiste na muj mejl...prodem moc dekuju a jest jednou vas o to moc prosim je to pro me a moji rodinu strasne moc dulezity!!!! PROSÍÍÍÍÍÍÍM...jinak terezka je stasne fajn clovicek sice sem se sni jeste osobne nesetkala ale staci mi ji vídet nekde treba na fotce nebo v twlwvizi a hend mi doda energii...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší