Přejít na výpis diskuzí

Tereza Pergnerová

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tereza se mi vždycky líbila v Esu, byla fakt skvělá, myslím,že je to jedna z nejlepších českých moderátorek,to se musí uznat. Jen mě mrzí,že po těch drogách vypadá jak troska. Ale má můj obdiv za to, že se dokázala zvednout a jede dál. Na moderátorských kvalitách ale nic neztratila.
  • Terezo, jste inteligentní a krásná žena. Vaše "zakopnutí" jste zvládla. Držím Vám palce a doufám, že Vás uvidíme na obrazovce často.
  • Myslím, že druhou šanci si zaslouží každý. Držím pěstí a přeji hodně štěstí . . . .
  • Terezko,všechno nejlepší k narozkám,hodně zdraví,štěstí a vše zvládni nejlépe co můžeš!!! Jsi báječná ženská a již dříve,když jsi uváděla Eso jsem Ti moc fandila.No a Vyvolení - ty byli s Tebou fantastické.Moc Ti to nyní sluší! A nedej na lidi co Ti píši.Zůstaň taková jaká jsi.Fandím Ti!!!
  • Davis: Ty nejseš lepší!!
  • Všechno nejlepší k narozeninám !!!!Hodně štěstí,zdraví!!!!!
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Terka Pergnerova Bude Uvadět Brzo Na Nově reality Show Farma Už jse těšim *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Stará jako já, ale totální troska. Vypadám asi o deset let mladší než ona. Jo, slávu neunese každý.
  • Je opravdu hrozné jak může úspěšný člověk dopadnou.Měl vše, teď má jen dluhy, odstudu. V Ordinaci hraje sama sebe, nemožná, opilá, zlá matka.
  • blbka jedna nejblbější *16* *12* *10* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit