Přejít na výpis diskuzí

Tereza Pergnerová

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dotaz

    Andilek??
  • dotaz

    Ahoj Terezko,pamatuješ si na Bohouše?? *4*
    • Re: dotaz

      ten s tim malym ?
  • Fotečka

    Ahoj TEREZKO!

    Byla sem na taboře H+H,a potkala sem tam samuela.Je moc faj klučina.A chtěla sem tě poprositn jestli bys mi neposlala fotečku od sama a od tebe.

    Tady máš adresu:
    Dominika Miková
    Sapiková 1136
    Karviná 6 Nové-Město *14* *14* *14*
    MILUJUTĚ a HOJ DOMINIKA *4*
  • Strážný andílek

    Ahojki Terezko, už se na tebe těszíme v dalszí řadě VyVolených. jsi skvělá moderátorka... *14* Myslím, že je spousta lidiczek co ti drží palce a já jsem mezi nima. Dáváš mi sílu... *3* Hodně zdavíczka a síly do života. *14*
  • Terezka

    Terezko já si o tobě myslím že jsi moc silná holka máš velký srdíčko a musela sis projít neuvěřitelným peklem,ale dostala ses zpatky na horu a to se povede málokomu moc tě obdivuju a fandim ti a ty fotky z lea já tě uplně chápu četla jsem tvojí knížku kde o tom píšeš a o tvý závislosti na heroinu.je to moc hezká knížka a moc se ti povedla *14* Přeji ti aby se ti v životě stalo jen to krásný a měla si se se samuelem moc hezky a byla si štástná a zdravá *1*
  • Terezku mám ráda

    Dobrý den Terezko nevím jestli čtete tyto příspěvky, ale byla bych ráda, kdyby jo. Mám Vás moc ráda jste totiž prima a doufám, že budete právě vy moderovat Vyvolené 3. Bez Vás si to neumím vůbec představit. Mějte se moc fain a ať se Vám vše daří. Jarmila *4*
    • Re: Terezku mám ráda

      ty jelito kolik ti je doufam ze malo za 10let se budes za ten komentar stydet..to si piss//
  • naše terezka:-)

    ahojík terezko!jsi suprová holka plná energie,upřímná a hlavně sama sebou to jsi na tobě hrozně vážím *4* a děkuju ti zato že jsem tě mohla poznat ikdyž nej z tv a z bulváru kuju! *3* *14*
  • terezka

    Terezo si super jak to zvladáš,chtela bych byt tak silna jako ty.papa *4*
    • Re: terezka

      Ahoj Terezko,ja osobne te neznam osobne. *4* .
      Ale chtela jsem ti rict,ze ti strasne drzim palecky a to vsechny co mam.Jsi fakt super holcina,ktera moc nemela stesti,ale reknu ti ,mas krasneho syna a to je dulezite.Ted te potrebuje,tak se mu venuj a nikoho si nevsimej,ti co maji blbe kecy,ty ti jen zavidi.A chcou ti vse zkazit,Nesmis jim to dovolit.Lidi jsou zavistivy a pomstichtivy.
      At se ti dari,sice mi je 21 let,moc rozumu asi nemam,ale vim co rikam.Ja jsem proste takova ze strasne rada nekomu pomaham a mam rada hodne lidi.treba jako jsi ty,.
      A drogy zkusi skoro kazdy.to neni nic noveho,jen proto ze jsi znama,tak do tebe narazeji ,a chteji ti udelat ze zivota peklo.
      Kasli na ne a jen je I G N O R U J!
      Ahojky janca _Ostrava *3* *4*
  • Terezka je skvělá

    Ahoj Terezko,moc nám chybíš na scéně,sledujeme tě od tvých začátků v ESU,až po Vyvolené a frekvenci1.,kde jsme ti moc fandili.To co jsi si zažila bylo asi hrozný,ale nikdy jsme nebyli proti tobě,věřili jsme ti do konce a zvládla jsi to! *4* Bylo by super,kdyby jsi nám někdy napsala mail,pokecali bychom.Přejeme ti ať jsi šťastná zy,Sam a ...?ahojky *3*
  • Terka je nejlepší

    Terka je super a super bude,je to nádherná ženská plná života a elánu,je totiž sama sebou a kdo si to neuvědomuje je prostě víte co

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší