Přejít na výpis diskuzí

Tereza Pergnerová

OSOBNOST 31.12.2006 
219 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší

    Všechno nejlepší k pětatřicetinám Terezko.=)
  • <3

    TEREZKA je nejlepší moderátorka na světě xD =** *14* Když uváděla ESO - to nemělo chybu x) a vyvolení byli taky super *14*
  • ahoj

    *14*
  • picasso

    dotaz

    ahojky Terko, děkuji ti že jsi mi tenkrát poslala svou fotku i s podpisem kterou bohužel již nemám nevím jestli se díváš na Primu kde jsem také vystupoval nikoli jako celebrita nýbrž jako soutěžící a zajímá mne Tvůj názor byl jsem v pořadu nic než pravda a rád tohle téma rozebírám když jdu do hospody s chlapama ale popravdě někdy mě to nejde o tom všem povídat, nevím jestli ještě pracuješ v radiu frekvence 1 jestli ano tak mi dej prosím vědět a taky nevím jestli se ti líbil takový malý obrázek který jsem kdysi maloval rád bych ti namaloval nový ale větší moc ti děkuji za odpověd frantisek.cernoch@seznam.cz 728615655 *3*
  • sbirka

    Ahoj! prodam sbirku clanku o Tereze. LINDAOLIVOVA@seznam.cz
  • artemida

    svátek

    Terísku, všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku. *3*
  • Pro Terezku

    terezko všechno nejlepší k narozeninám.. Seš velká hvězda a strašně moc ti držím palce *14* *4*
  • Všechno nejlepší

    Dnes má Tereza narozeniny.Nejsem ani její fanoušek ani rival.Chtěl bych jí popřát Všechno nejlepší.
  • Terezko,SOS!

    Terezko,přeji moc zdraví a pohody celé Vaší rodině,včetně Vaší maminky.Já jsem na místě Vaší maminky,ale bez toho krásnýho konce.Vážím si Vás,protože jste velká,pevná a silná.Moc ráda bych Vás chtěla slyšet,vidět,mějte se krásně a zdravě *14*
  • zdarec

    Terez, musím žalovat.Chodím do třídy s Luckou Winklerovou to je dcera od René a ona mi slíbila tvůj podpis a furt nic!!!To je ale nepořádek že??Měj se Sašenec *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší