Přejít na výpis diskuzí

Tereza Šefrnová

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krásná žena!V roli Šárky (na Vostrově) bezvadná!!! *14* *14* *14*
  • vasik90

    v

    Terezko!!! Ty jsi nejkrásnější herečka na světě
  • Pohádky ze zoologické zahrádky

    Terezce vyšla překrásná knížka pohádek ze zoologické zahrádky!!!!!!!!! Je tam zase Moja, ale tentokrát i jiná zvířátka *14* To je neuvěřitelný, jak je ta holka akční *3* *5*
  • zamilován.....

    Jéééééééé já jsem se asi zamiloval *14*
  • zamilován.....

    Jééééé já jsem se asi zamiloval *14*
  • Souhlas

    Naprosto s tebou souhlasim!!!! Je to vážně kus.
  • Fakt kus

    Terezko ty jsi fakt kus přenádherný baby!!!
  • nejlepčí!!

    Téro ty jsi nejlepčí!!!!
  • nejhezčí herečka!!!

    Terezko!!! Ty jsi nejkrásnější herečka na světě!!!!! *3* *3* *3*
  • úžasná

    Terezko, jsi zkrátka úžasná!!! Nejlepší! Jednička! *3*
  • no nevím,

    ale pěkná holka vypadá úplně jinak!! Neodlíčená je jen obyčejná tuctová buchta jakých běhají po ulicích tisíce! No a když je navíc ještě omezená a hloupá tak není o čem se bavit! Představte si jen, že by jste chvíli měli s ní žít, poslouchát její moudra, a dokdy by se to dalo vydržet!:-))
  • Poklona

    Jste moc krásná,chytrá,chtěl bych vás vidět v osobním životě.Závidím muži,který si Vás může prohlížet z blízka.Prosím odepište,jestli se vůbec zabýváte čtením těchto řádek.
  • to je ubohe

    Vaz.slecna tie reci o Slovensku a slovakoch boli teda riadne ubohe, zvlast od niekoho kto "este cural do plienok" ked sme sa federacia delila. Som z Vas tda poriadne sklamany.
  • reakcia na výrok

    Dúfam,že sa Tereza šefrnová iba preriekla v názore o Slovensku.Lebo pokiaľ nie,bolo by to od nej veľmi trápne a chudobné.Neviem sa zbaviť pocitu,že to bolo dopredu naplánované a od Izera účelové.Aj tak je to jedna z lepších relácií a budem ju sledovať naďalej.Televízor znesie veľa aj prázdnu plechovicu (z mojich rúk).
  • AD pípšou bazar

    Som veľmi znechutený slovami vraj intelignetnej moderátorky o Slovensku a Slovákoch. Na to, že je ročník 1980 je mi jej až ľúto. I ja som bol vtedy malé decko, keď sa federácia rozdeľovala a veľmi som tomu nerozumel, zdá sa, že táto "dáma" sa z toho doteraz teší. Nech si názory necháva pre seba. V šou, ktorá sa vysiela aj na Slovensku, by som očakával viac taktu. A ak si slečna myslí, že to bolo vtipné, potom to bol veľmi úbohý vtip a odporúčam jej, aby sa na Slovensku radšej ani neukázala.
  • pípšoubazar

    To bol veľmi nepodarený vtip. A ak to vtip nebol, tak je mi ťa ľúto. Nechci vedieť, čo si myslím naozaj. To byl hodně nepovedený vtip. A jestli to vtip nebyl, tak je mi tě líto. Nechtěj vědet, co si myslím doopravdy. Preklad je len pre teba. Ostatní určite slovenčine rozumejú. Štefan
  • Chci tě poznat blíž

    Chtěl bych Terezku poznat vic. Porad me rajcuje a udelam se driv, nez na ni promluvim.
  • Telka Arašídová

    Nazdárek Terezo, doma se přeme o to, zda účinkuješ v reklamě na Telku arašídovou? Ane nebo ne? Děkuji za odpověď. Ivča
  • No tak vypadá to, že si bulvární plátek tuhle zprávu opět zřejmě vycucal z prstu, páč tahle zpráva z jednoho slovenského serveru mluví o něčem jiném.. "Moderátor Vilo Rozboril označil Zuzanu Belohorcovú za jednu z najpríťažlivejších moderátoriek. Obidvaja budú spoločne uvádzať reality šou Big Brother." Takže Zuza nejspíš v Balírně nehrozí, teď aby to nebyla nějaká jiná héérečka.. ;D
  • KOUKAM NA BALIRNU JENOM KVULI TOBE TEREZO

    BALIRNA JE SKVELY POŘAD KOUKAM NA TO KVULI TOBE TEREZ ŠŠ PEKNA ŽENSKA CO VIC SI PŘAT

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit