Přejít na výpis diskuzí

Tereza Šefrnová

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalí

    Ahoj Terezo Píšeš, že se ti líbí Dalí,mně by zajímalo jak si s jehou tvorbou seznámila a co tě napadlo když si porvé viděla dalího obraz nebo sochu. Já osobně jsem se s ním seznámil v celku netradičním způsobem(tedy aspoň pro mně netradičním)!
  • Chci tě poznat blíž

    Chtěl bych Terezku poznat vic. Porad me rajcuje a udelam se driv, nez na ni promluvim.
  • Poklona

    Jste moc krásná,chytrá,chtěl bych vás vidět v osobním životě.Závidím muži,který si Vás může prohlížet z blízka.Prosím odepište,jestli se vůbec zabýváte čtením těchto řádek.
  • No tak vypadá to, že si bulvární plátek tuhle zprávu opět zřejmě vycucal z prstu, páč tahle zpráva z jednoho slovenského serveru mluví o něčem jiném.. "Moderátor Vilo Rozboril označil Zuzanu Belohorcovú za jednu z najpríťažlivejších moderátoriek. Obidvaja budú spoločne uvádzať reality šou Big Brother." Takže Zuza nejspíš v Balírně nehrozí, teď aby to nebyla nějaká jiná héérečka.. ;D
  • Telka Arašídová

    Nazdárek Terezo, doma se přeme o to, zda účinkuješ v reklamě na Telku arašídovou? Ane nebo ne? Děkuji za odpověď. Ivča
  • to je ubohe

    Vaz.slecna tie reci o Slovensku a slovakoch boli teda riadne ubohe, zvlast od niekoho kto "este cural do plienok" ked sme sa federacia delila. Som z Vas tda poriadne sklamany.
  • terka je nejpěknější holka co jsem vyděl balírna mě nezajíma ale dívam se na na balírnu jen kvůli ni!!!!!!!!!!!
  • Pohádky ze zoologické zahrádky

    Terezce vyšla překrásná knížka pohádek ze zoologické zahrádky!!!!!!!!! Je tam zase Moja, ale tentokrát i jiná zvířátka *14* To je neuvěřitelný, jak je ta holka akční *3* *5*
  • pěkný prsa :-)

    http://jirkazz.szm.sk/Sefrnova-Casanova.jpg
  • pro terezu

    balirna je skvely seznamovaci pořad koukam na to hlavne na tebe terezo maš peknej zadek

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit