Přejít na výpis diskuzí

Tereza Vágnerová

OSOBNOST12.5.2008 16:15
20 příspěvků

Tereza Aster Vágnerová od čtyř let hraje na klavír. Jako desetiletá vystupovala v muzikálu Bídníci v roli malé Cossettky. Učinkovala v divadle Semafor ve hrách Lysistrata, Sekta, Tiše a ochotně. Zpívá v muzikále Děti Ráje. Studuje English College of Prague. V patnácti letech se umístila na druhém místě v soutěži mladých zpěváku těsně za Tomášem Klusem. V roce 2008 byla studovat v USA na Forth Wort Academy of Fine Art.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Vše nej
 • Terezko,krásné narozeninya celá štastní rok 2014
 • Terezko, nebuďte zbytečně skromná a doplňte svůj životopis od roku 2008! Určitě je o čem psát! Těším se na znovuuvedení muzikálu Děti Ráje a doufám, že Vás tam uvidím. V Bídnících jste byla úžasná!!!
 • Děti Ráje

  Slečno Terezo, viděla jsem vás v muzikále, který je velmi povedený,moc jste se mi líbila.Máte neobvyklou ,krásnou barvu hlasu.Moc jste se mi líbila, jsem ode dneška váš fanoušek.Marie z Litoměřic
 • mila terezko

  Moc se me libi tvuj zpev, patris mezi ty zpevaky, kteri vnimaji text, rozumi mu a citi ho. Ses ne mlada ale jeste mladunka, takze te ceka hora prace a moc se mi libi, ze jdes tak, jak jdes /studia, pracovani na sobe/Asi taky trosku vliv a rada taty, ze? Moc se me libila taky ta pisnicka, kterou jste jako deti zazpivaly tatovi /..to zlato rodiny, ten rytir jediny../ Obcas se na ni podivej a nazapomen jak je pro KAZDEHO rodina dulezita. Nedopadni jak Vondrackova, Zelenkova, ktere tvrdi - clovek nemuze mit vsechno. Nemaji nic. Zadna mama by s nima nemenila. Ta pisnicka pro vaseho tatu je toho dukazem. Snad neexistuje clovek, ktery by mu to / v dobrem/ nezavidel. Tak zpivej, dri ale nezapominej na lasku, kterou nektere profesionalni hvezdy zamenily za sex. Preji ti vsechno nejlepsi ve zpivani i v zivote.
 • krasna Terezko

  Mila Terezko,jste kouzelna a váš zpěv tak srdce zasahujici...mate sve písničky na cd - chtel bych jej mit
 • deti raje

  Viděla jsem muzikál Děti Ráje. Doporučuji kudy chodím...Tereza Aster Vágnerová hraje roli Báry.Je super.
 • michalka1994

  Happy Birthday

  Ahojky Terezko všechno nejlepší k Tvým dnešním narozkám :) *3*
 • Narozeniny

  Milá Terezko
  Všechno nejlepší k 18.narozeninám.
  *4* *4* *4* *4* *4* *4*
 • Tereza

  Dobrý den, slečno Terezo, slyšela jsem vás včera zpívat na Staroměstském náměstí, tak jste se mi líbila, že vás hledám na internetu - a vidíte, mám štěstí.Zpívejte, zpívejte, včera to bylo krásné a doufám, že vás zase někdy uslyším. Jarka z Ústí nad Labem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit