Přejít na výpis diskuzí

Tereza Vágnerová

OSOBNOST 12.5.2008 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Terezo

    Ahoj Terezo.moc ráda jsem tě poznala a děkuji ti moc za CD.Jsi milá a upřímná dívka,která je prima.Potkali jsme se v Tunisku v Saussu hotel MARHABA BEATCH.Pamatuješ?Psala jsem tvojí sestře ale ta si asi ještě nepřečetla email.Chtěla bych také poděkovat tvému tátovi že se s námi nechal vyfotit.Co mě mrzí že jsem se nezeptala sestry jak jse jmenuje.Chtěla bych Vám poslat foto.Můžeš mi prosím napsat adresu?Nikomu ji neřeknu.Přísahám.Jen pro mě.Pozdravuj rodiče a sestru která byla supr jako vi všichni.Jarča Děková *4*
  • Písnička

    Ahoj,Terezko, slyšela jsem tvojí novou anglickou písničku v pořadu Čs televize.Je super.
  • Tady někdo slaví Narozky!!!!!

    Ahoj Terezko přeju ti všechno nej k Narozeninám a mnoho hudebních úspěchů!!!!
  • prosba

    ahoj Terezko, vloni jsi nám na maturitním plese zpívala krásnou písničku ale bohužel ji nemůžu nikde sehnat. Byla pomalá a jediné co si z ní pamatuju bylo Fimfárum. Kdybys mi ji mohla poslat, byla bych ti nesmírně vděčná. Přeju mnoho úspěchů *3*
  • Tereza Vágnerová

    Ahojky..všichni..děkuji vám za příspěvky které..jste mi sem všichni..dali..děkuji..a zdravím..Tereza *3*
  • Marek

    halooo, Tereza je supeeer....akorát mě nemiluje.... *9*
    • Re: Marek

      TRAPNÁ NÁFUKO.... *10*
    • Re: Marek

      Proč bych tě měla milovat??? *7*
  • Tereza

    Slyšel jsem tuhle holku zpívat na plese.Je fakt dobrá.
    • Re: Tereza

      Spolužačka z vyššího ročníku - bezva holka, zpívá všude kudy chodí a krrááásně..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit