Přejít na výpis diskuzí

Tereza Voříšková

OSOBNOST 31.12.2006 
282 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nezdá se vám, že když se Terka směje, tak je podobná Zlatě Adamovské? Hlavně očima....
  • Pěkná, sympatická herečka a z té nejmladší generace herců jediná, která má talent a dokáže zaujmout. Líbí se mi její filmy.
  • kolik hulí cigár denně? to by mě fakt zajímalo
  • Ahoj. Terezka je super baba, jen tak dál.
  • Re : XXXXXXXXX
    Souhlas. Ja myslim, ze mozna i do treti, pripadne ctvrte kategorie : hlavne ta chamrad, co hraje v Ordinacii v ruzovy zahrade. Voriskovou mam celkem rad.
  • V bobulích ti to mocoooc slušelo *4*
  • Podle jejích oficiálních stránek se narodila 29.6. a ne 29.9.
  • Tohle je jedna z mála českých hereček, která o sobě může říkat, že je opravdu hezká. Ostatní vedle ní spadají do druhé kategorie.
    • máš úplnú pravdu!
  • Jsi ta nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj lepší a taky nejhezčí jsi prostě bbbožííí.
  • Je to neuvěřitelná droga....Dívat se téhle ženě do očí a koukat se na její fotky z natáčení je odměna muži za to, že se takových fotek dožil...To co ona ve mne probouzí za neuvěřitelný pocit harmonie vyváženosti a klidu to snad nedovede žádná žena....jestli tohle je láska, tak ji vážně miluji.....
    • to je pravda, ona už jenom z fotek šíří takovou příjemnou harmonii,taky ji mám moc ráda a to zdůrazňuji, že jsem 100% hetero. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit