Přejít na výpis diskuzí

Tereza Voříšková

OSOBNOST 31.12.2006 
282 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Terka-kráááska

    CAu tyjo hned jak jsem videl raftaky tak jsem se do tebe zamiloval..nemohla by jsi sem dat alespon svoje icq cislo jestli mas???nebo klidne jinak kontaktovat..rad bych te videl nebo aspon mluvil ci psal si s tebou tak se prosím ozvi .... moje icq- 307-792-489 ahoj
    • Re: Terka-kráááska

      Jeej ja se upsal moje icq je takhle 307-972-489
      • Re: Re: Terka-kráááska

        ahoj její icq je 438643497, ideální doba pro psaní/volání je 2 hodiny ráno na číslo 723365155
  • natush

    Je nejlepší a nejkrásnější

    Terezka je nejlepší a nejkrásnější herečka na světě. Myslím si že má herecký talent. Je super a moc milá a sypmatická. Mám ji mooooooooooooooc ráda!!!!!!!!! *3* *3* *3* *14* *14* *4* *3* *3* *1* *1* *1* *1* *4* *4* *4*
  • omg

    boze vy tady resite same bradavice atd nikdo neni dokonalej nahodou je pekna kamaradsky *3*
    • Re: omg

      MOJE REC LIDI PROSIM VÁS TO JE UPLNĚ JEDNO KOLIK MA PIH NA OBLICEJI JA SAMA MAM 1 A REKNU VAM ZE I S TIM SE DÁ ZIT A TEREZA TOHO DOKAZALA NA SVUJ VEK HODNE MOJE REČ OMG *1*
  • jsi hvězda

    Jsi moc užasna prostě i love *4*
  • rades

    Rades

    Ahojky! Teda musím říci, že Terka je fakt talent! Nemám co víc dodat! Prostě bomba! K tomu krásná, s příjemným úsměvem a vizáží, čili doufám, že ji budu moci vídat jako divák i nadále! Moc se těším na další film či případně seriál s ní! Je skvělá! *14*
  • Anetaa

    Ahooj teRi: *4* *4* Já si myslíím že jsi super nej je ve fitlmu ale i ve skutečnosti!§Chtěla bych se stebouu tolikk seznámit a jsem neštastnáá že to asi nejde *9* *13* ..Ale i přesto bych se stebou seznámila přes počítač tak prosíím přečti si muj komentáář a napiš mi na lidéé hodněě ráda bych to chtěla a den ode dne doufám že se to stane! *3* *15* ..A jSI FAKT SUPER HEREČKA *8*
  • T.V. je krásná

    Terezka je přirozeně krásná ... vedle ní vypadají ostatní ženy strašně tuctově !
    • Re: T.V. je krásná

      jestli si kluk tak tě lituju :D ..to asi nikdy šťastnej nebudeš :D ...jelikož pochybuju, že si tě ta terezka vezme a protože sou ostatní holky podle tebe tuctový tak šŤastnej asi nikdy nebudeš :D a jestli si holka tak lituju tvýho nízkýho sebevědomí :)
  • Otazka Pro Terku

    Čau Terko,
    Máš skype, msn nebo něco tak???
  • by: Angel.Angie

    Chudák Terezka, i pro mě je to ta nejsladší , nejkrásnější a neuvěřitelně talentovaná slečna, která kráčí po téhle Zemi, ale takové uhánění ji musí jen obtěžovat a ani ne tešit, probůh. Přejme jí štěstí a úspěch a ne se jí tady podbízet a čekat zázraky .. *13*
    • Re: by: Angel.Angie

      BRAVO! NENÍ CO DODAT! ZDRAVÍM!
  • Nádherná holka!

    Ahoj Terezko...V raftakach si byla uplne uzasna! Si moc krasna holka s velkym talentem *3*. Jestli by si chtela nekdy pokecat byl bych moc rad kdyby si mi napsala ICQ nebo email na nex.crew@seznam.cz *7* *4* preju hodne dalsich uspechu - Jura(18)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit