Přejít na výpis diskuzí

Terezie Kašparovská

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den paní Kašparovská. Moc vám to sluší. Na ty hloupé urážky nehleďte, je to pouhá závist a hlopost hloupých lidí. Přeji vám hezký víkend.
  • Terezko prosím o satén lesklé šaty čekám s pérem v ruce na zprávy a ne se pořát -yhonit. *12* *12* *12* *16* *16* *16* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6* *6*
  • Mě je Terezie sympatická, ale jak tady již zaznělo, vypadá opravdu minimálně na 40, ale to asi všechny moderátorky. Zbytečně jim dělají starou image *9*
  • Blahopřání

    Milá Terezie, srdečné blahopřání k narozeninám. Krásně si to užijte mezi lidmi, které máte ráda a oni Vás.
  • Paní Terezie by měla být trochu soudná...Jejího poprsí už bylo dost.Sl. Parmová ho tolik neukazuje a je mnohem mladší. Také ta moc velká sladkost v hlase se už přejídá...
    • Nezávidˇ.
    • Ty píčo, je to fakt nejhezčí a nejinteligentnější žena v televizi
    • Aaaa, zase jedna, co nemá prsa a potřebuje svůj handicap nějak kompenzovat *3*
    • Parmová nemá co ukazovat.Borhyová zase ukazuje stále a to nemůžu vidět já. Sladkost v hlase.. *1*
  • Text Vašeho příspěvku MILÁ TEREZIE!
    Přeji Vám mnoho úspěšných dnů v životě !!! fanda Jiří *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Terko, sluší ti všechno,ale ten vystříhaný krk je to nejlepší co jsi měla. nenechávej si ho zarůst.Zajdi k holiči a nech pracovat strojek do vytracena.
  • Dobrý den. Paní Kašparovská z dnešní partie, kde byli Karl Frank Herman a předseda KSČM Filip jsem nabyl dojmu, že se TV Prima snaží vyrovnat té smradlavé žumpě ČT a vy osobně demagogovi Moravcovi. Nebo jste dostala příkaz, koho chleba jíš, toho píseň zpívej? Proč jste neoponovala Hermanovi, když hovořil o zločinech komunismu tímto? http://www.ptejse.cz/krestanstvi/114_117_3569_cirkve- upalovali-a-vrazdili-pro-majetek-miliony-za-ziva-upalenych-pro-legraci-knezich.

    Připomíná mi to výrok Karla Kryla: Vrah na rohu ulice, o morálce káže. Tentokrát jste nadržovala Hermanovi a i otázkami až moc okatě.

    Polepšete se. J.Zahradník
  • Terezko,ten dnešni učes je super,moc Vam stluší:-* jste super
  • ... a jsem její muž!

    jupíí jou!
    • Re: ... a jsem její muž!

      terezie se strašně snaží, ale toho vidláctví se nezbaví.(ať žije brumov). a navíc působí jak taková zralá nejméně 40 ženská bez sebemenšího sexapelu. a liborek byl trapný odjakživa -"(... a jsem její muž!)" - pomoooooc *10*
      • Re: Re: ... a jsem její muž!

        Brumov je sice takový zapadákov ale lepší než Praha a celé Čechy
        • Re: Re: Re: ... a jsem její muž!

          Byl jsem v Praze mnohokrát a musím konstatovat, že buranů a vidláků jsem tam potkal víc než v Brumově.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit