Přejít na výpis diskuzí

Terezie Kašparovská

OSOBNOST 31.12.2006 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terezie

    A ja znam jeji sestricku...tedka uz i Emicku a jejiho muze,hec pec:-)
  • *12* *12 *12* *6* *6* *6* *11* *11*
  • madam charakterní až po vás. mě by například jako drbnu velmi zajímalo, jak vypadá obdivovatelka paní Kašparovské. Nebo, že by se obhajovala sama paní...ne ne ne. Ale rodinka budete, to je jasné. Bijte se do krve....žalujte, trestejte
    • Dobrý den, Lili, dovolil jsem si prokousat se vašimi duchaplnými příspěvky a souhlasím s paní, která obhajuje Terezii. Rozumný člověk by normálně na vaše výpady nereagoval - nicméně musím a musím navíc konstatovat, že i debilové se podle Gaussovy křivky liší od mírných až po super debily. Myslím si, že vy jste, Lili, vystoupilsá až na vrchol. *2*
  • Vážená madam,
    při dnešní Partii - 8.11.2015, ke které jsem se nachomýtla
    náhodně, běžně jí nesleduji, jsem zírala, co jste za agresivní
    bytost. Jestli i v důsledku toho, nejdou Vaše rysy s přibývajícími
    lety tak trochu do ježibaby.
  • pro nas fandy

    vice informaci o Terezii zde - www.tereziekasparovska.cz
    • Ta stranka nejde.
  • Ano věnec na máju *6* *6* *6* *16* *16* *12* *16* *12* *12* *12* *12* *12* *12* .
  • Reakce na moje komentáře posílejte na email wendulinka96@seznam.cz. Dekuju
  • jarimorris
    Je to velmi hezká žena a skvělá moderátorka sleduji jí v televizi pravidelně *3*
  • Dodatečně vše nejlepší k vaším narozeninám.Hodně štěstí,lásky ale především zdravý.Přeje váš divák. *4* *4* *4*
  • Paní Kašparovská, chci Vám říci, že jste fajn holka a moc rád se na vás dívám a poslouchám Vás rád.. Na rozdíl od věčně se šklebícího kolegy z jiné dvojice, vypadáte ve zprávách dobře. Nemohu to napsat slušně a omlouvám se za ostřejší výraz: jsou to prostě "sráči", co na vás štěkají, Nejspíš je nikdo nemá rád, jsou oškliví a bez šance. Kašlete na ně! Vydržte, ono je to přejde, když je budete ignorovat! Na shledanou u obrazovky.
    • Myslím, že se v této nemístně naduté paní hodně mýlíte.
      • Zato ve vás se člověk zmýlit nemůže :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit