Přejít na výpis diskuzí

Tereza Kručinská

OSOBNOST 14.2.2015 
58 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dal jsem osobni cislo.je pravdivi.jsem ze slusny rodiny.nikdo nema odvahu.nemam co skryvat.nevim kam az tato debata vede.debakl je take hezke slovo.
  • jaka osobnost?jdu na wc.pockat.jo.dobry.aby bylo jasno osobnost jsem ja a nepotrebuju se od nekoho uznavat.ja jsem takovej.asi se na vas vyseru .paka.pak nebudu.mate smulu.nevim co rici.dekuji za f.t.k.a bezte do.ne.to je kruty.jako ona.asi nevim
  • potrebujete prekladatele opravdovy pravdy.to neumite.na24blaboly.domenky.ble.
  • kdybych vedel.o joginovy.co.by mi pomohl.ihned jedu.zda se mi ze jsem sam.nevim kam psat.svet ma svuj spad.musime ho nechat.je toho hodne.venzls platz.jo.terzs.platz.ted je muj.lachen.
  • nikdo nemysli.lidi.co bylo ve zpravach.kazdej den neco.to kolik rohliku si pamatujou.zabalte to ct24je to k nicemu.a tupci99#9prcentni.nic.k tomu...da se rici.ze nikoho to nezajima.a kazdej jde do pekarny.to swé.tak nazdarek a mate to ode me zadara.
  • ja nejsem anonym.moje tel.c.731303446..jen pro joginy.spise dznana bhakti.raja.nejsem debil.a rad nadavam dementum.kdo to cislo.zneuzije.poslu ho kam uz jich par slo.dnes chlastam.coz...?tak cus.venda.jo jsem nejhezci nejchytrejsi.pravnickou fakultu nepotrebuju.malir a umelec.hezke sny paka
  • ct.24.vrkocova.dieta..uz.zadnej owar..tady nuda je
  • jaka svatba?ja myslel ze je to baba tutovka.saty?to nechapu.ja mam snad nakej ulet.ja myslel ze jsme si placli.to je snad naka schyza ne.smajly nemate.a o tech kloubech muzu vypravet.zadny leky.nekdo vas vylecil..
  • ja ji teda miluju.laska
  • S tim souhlasimm, poslouchat se fakt neda, hlas silne neprijemny.Navic je to takova lehce zmanipulovatelna soudruzka. Svuj nazor zrejme hleda. Proti vzhledu nic nemam.
  • Na 24 se dívám moc ráda. Bohužel T. Kručinská má tak strašně
    nepříjemný hlas, že okamžitě vypínám. Divím se, že vedoucí
    vysílání ji nedá do zákulisí. Skoda, je chytrá, ale velmi, velmi
    nepříjemná.
  • ....řekl bych že velmi přísně,díky velmi ostrému zabarvení hlasu
  • Terezka, je opravdu moc pěkná slečna, jedna z nejhezčích moderátorek co ČT má.
  • Tereza je moc krásná. Jen působí trošku přísně.
  • https://www.facebook.com/263524583809903/videos/523995147762844/
  • Tereza a Terezie je rozdíl *16*.
  • Dobrý den paní Terezie,k dnešnímu svátku přejeme vše nejlepší,hodně zdraví a mnoho profesních úspěchů.Jste velmi krásná moderátorka a rádi Vás vidíme i posloucháme.
    Marie a Drahoslav,Ostrava
  • ahoj terezo lasko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit