Přejít na výpis diskuzí

Thalía

OSOBNOST 31.12.2006 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Thalia má talent, je sympatická a jde si za svým!! Přeju jí jen to nejlepší!!
  • Thalia je SUPER HVĚZDA!!!!!

    Thalia je fakt dobra nejen ve zpevu.Ma svuj casopis,navrhuje modu a docetla jsem se ze ma nadaci proti rakovine prsu.Je to jedna z mala zpevacek ktera toho tolik stiha.Je dobra
  • Thalía GO!

    Já mám doma všechna CD Thalíe (kromě některých, které mám na audio kazetě). Koukněte se na moje stránky, které vytvářím už hodně dlouho - www.thalia-online.wz.cz
  • otazka

    Ahojky,díváte se někdo na ten seriál Rosalinda jak v něm Thalía hraje jestli ano tak se mnou určitě budete souhlasit ze je to nejlepší seriál na světě my se na něj s mamkou diváme protože předtím jsme se dívali na Esmeraldu ta byla taky na jojplus no a my nevěděli že Esmeralda už skončila a zrovna tam začinala Rosalinda tak od té doby se na to díváme s mamkou. *14* good seriaaaaaaaaaaalek *14*
  • rozika

    Rosalinda

    Prostě krasavička *14* *4* *14*
  • Je skvělá

    Je skvělá
  • Nové album

    Pozor všichni věrní fanoušci!!!Thalía se vrací a v létě(19.7) jí v Mexiku a USA vychází nová deska s názvem "El Ssxto Sentido"(Šestý smysl)!!!Během léta nebo v září si jí budeme moci koupit i u nás v ČR:-)!!!
  • thalia

    ahoj thalia.čo dnes robíš? ja nič len tak si pozerám tvoje fotky na internete.si moja oblubená pop speváčka.si fakt super.to ti asi všedci hovoria.chela by som ta stretnut na živo ale do mexica je to dalekol.nechystáš sa na slovensko?Do trenčína?ahoj.
  • Thalia

    Thalia je jistě skvělá zpěvačka,která i prěs velký úspěch zůstala svá.
  • Thalia je moc pěkná slečna *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit