Přejít na výpis diskuzí

Thalía

OSOBNOST 31.12.2006 
69 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maajaa

    nové cd Lunada

    Co říkate na nové cd?Já ho mám a skvělé písně ,jsem ráda že se vrátila ke svému stylu.Jinač nejejlepší song z cd je TEN PACIENCIA
    *14* *4*
    • Re: nové cd Lunada

      Ja też mam nove cd Lunada. Podobają mi się wszystkie (wsje) piosenki (piesnicki) z tej cd. Thalia jest super. Mam jej wszystkie płyty. Chętnie nawiążę kontakt z czeskimi fanami Thalii.
      • Re: Re: nové cd Lunada

        NO JA MAM TAKI CD LUNADA PROSTE THALIA JE SUPER NEMA NANU NIGDO THALIA JE NAJ KRASNEšI čLOVEK NA SVETE *14* *4* *5*
    • Re: nové cd Lunada

      jj to nové cd je upa super:-) já ho mám také doma *1*
  • rozika

    Thalia

    *14* Tak Thalia je krásná a dobrá zpevačka i herečka *4* *14* Tedka zrovna koukam na Rosalindu. *14* *14* A od ty doby co to zacli daavt ji nerikam Thalia ale Rosalinda *14* *4* *14* .Prostě jí miluju navždy je ta nejlepší.Miluju *4* *14* *14*
  • martinzachjenej

    vše nejlepší!!!

    thali ! *15*
  • Všechno nejlepší

    Thalia želám ti všetko najlepšie k 39 narodeninám v Rosalinde si najlepšia!!! *14* *14* *4* *3*
  • gratulace

    Gratuluji k narození syna :-)
  • Všechno nejlepší Thalia. *4* *3* *14* *14*
  • Všechny tvé alba jsou super všechno se mi od tebe líbí mněj se krásně Majda *14* *14* *14*
  • Thalia

    Mam ji moc ráda uz od r.2001 je to moje nejoblibenějsí spěvačka na Světě.
  • královna

    Thalia je ta nejkrásnější a nejlepší zpěvačka na světě!! nikdo nemá tak krásnej hlas a tak dobrý srdce!!!
  • Thalia

    Thalia je jistě skvělá zpěvačka,která i přes velký uspěch zůstala svá.Né každá zpěvačka se snaží tak jako ona.Některé jsou jen na paradu a hlavu mají, aby jim nepršelo do krku!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit