Přejít na výpis diskuzí

Dwayne Johnson

OSOBNOST 31.12.2006 
186 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nik011

    happy birthday

    vsechnno nej
  • v HM

    hele dyť byl v jednom díle hannah montany nepřestávej dokud nemáš telefon miley s lilly ho tam zmalovali *1*
  • prisera

    bicáky

    jooo tak bicáky má pořádný. takový bychchtěl :-D *5*
  • prisera

    Re: prdelka

    taková hora a ty řikáš tělíčko.... *3*
  • super

    pste co dodat jaho filmy ty upe zeru,je to hvezda a wrestling taky supr.ma styl,ma vtip *14* tak co vic chtit ze?? *1* *14*
  • andy_dufresne

    Rock

    nekde jsem hele cetl ze by se mel vratit 5 Června na Cenu nevim ale na Tube se to povida tak doufam ze se vrati ,ten wrestling co je ted stoji uplne za hovno nejakej MVP ,Hardyz,Cena,by ses posral ale jak tam je Rock tak to jede je s nim prdel jak pica a o zapasech nemluvim,asi zajedu do Miami a kouknout se po nem :-D *15* *15*
  • Re: Re: Re: vyska a vaha

    Moje poznámka: Záleží na tom, kdy ho měřili. Protože ráno může mít až o dva centimetry víc než večer...o váze nemluvě. *3* Jinak fakr supr , the rock je můj naj herec... *5*
  • Re: Re: The Rock je nej

    to ne no,ale rock proste umi lidem udelat zabavu...nahodou musis uznat , ze jak mu tam rychle uhnul a god. se zkutalel dolu...to celkem slo ne??:D
  • ninja9

    Dwayne Johnson

    Dobry typek ,hlavne kdyz se pere tak to stoji za to. *3* Proste umi vzit fanousky za srdce.
  • prdelka

    totok je nejhrubjejší borec...to jehio tělíčko...ty očička...no je prostě k sežrání....a ať si má děcko nebo ne...je to prostě zabiják.... *14*
  • plakát

    Prosím Vás nevíte, zda se dá někde koupit nějaký plakát s Rockem? Sháním ho jako dárek, ale jinak Rocka mám hrozně ráda i komedie s ním, protože to můžu pustit i dětem... *3*
  • prue393

    ...

    Krasavec *14* *4*
  • Re: SEX

    a co john cena ??? *1*
  • SEX

    Je nadherny typek,hezciho neznam,fakt moooc sexy.
  • Martykiller

    Jde vidět že víš o wrestlingu kuloví není to otom kdo vyhraje ale je to prostě zábava
    on jí uměl udělat je to show man a měl dobre hlášky jestly umíš anglicky.Dej si v youtube THE ROCK FUNNY MOMENT.
  • martykiller

    Re: The Rock je nej

    goldberg mel zapas s the rockem a kdo vyhral goldberg the rock dostal ranu do bricha kutalel se tam a ten zapas netrval ani 3 minuty
  • SUP-DUPR

    The Rock je nejlepší a je nejvíc SEXY *4* *5*
  • The Rock je nej

    THE ROCK je nejlepsi, GOLDBERG je lama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Proč?

    Už to není, ten starej dobrej The Rock. Proč? Od filmu Doom je to čím dál horší.
    Bohužel. *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • Hovada

    *15* Hogena sem netahejte ten byl možná dobrej ale hral ve WCW a pak chvylku jen jako lakačka ve wwE JINAK VE wcw TO BYL GOLDBERG VE ECW ROB VAN DAM A VE WWF THE ROCK TYHLE TAHLI NEJVIC TRI SPOLECNOSTI *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit