Přejít na výpis diskuzí

Dwayne Johnson

OSOBNOST 31.12.2006 
186 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re:

    ty ze vypadas jako The Rock no tak ono je asi tezky si predstavi proporce The Rocka ale ty do nej mas fakt daleko hodne moooooooooc
  • Re: Re: KING

    a to stou jizvou si jako zjistil kde ?????????
  • Re: The Rock

    A dalsi hlopupost co tu rikate vy si myslite ze takove svaly jdou udelat prirodne bez ruznich creatinu,proteinu atd... ???? tak to ste asi nikdy poradne neposilovaly
  • Re: vyska a vaha

    No tak to stou vyskou nemas pravdu The Rock meri 189cm a jinak s tou vahou taky v celku souhlasim az na to zhubnuti
  • Re: KING

    nevim jesi to má přírodní bo ta jizva na prsou mi připomíná jizvu kterou mívají ti co rádi papají steroidy *7*ale je nádherný taky bych chtěla mít fotešku *14*
  • kjh

    uplne nej clovek na celim svete uplne ho miluju *14*
  • nej

    A tedka ten wrestling je uplně ubohej misto mlaticek the rocka tam jsou take hovna jako john cena atd.the rock a stone cold hlavni tahouni ubec v historii wrestlingu
  • Kravina

    *16* Rock nevyhral zadnou soutez 7x ale je 7nasobnej sampion wwf
  • znělka při příchodu do ringu

    nemáte někdo znělku The Rocka když přichází do ringu je fakt super a nemohli by ste mi ji poslat na e-mail zatím dik jsem velkej fanda The Rocka (nejlepšího wrestlera a herce).
  • The Rock

    Je to prostě borec a ne na konec!!! Když jsem se díval,jak byl ještě v ringu...no prostě KAPR! V filmu jako je DooM nebo Kráčející skála si místo něj nedokážu představit někoho jiného. JE PROSTĚ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOD!
  • Re:

    je to borec nej... chlap nechci se chlubit ale ze prej vypadam jak on mam pre jeho rysy presvecte se sami ok na tyson@email.cz posudte sami ale pravdu ja ted: v tom červenym svetru...
  • vyska a vaha

    Takze abych uvedl na pravou miru jak je to ohledne jeho vysky a vahy. Co vim, tak meri budto 193 nebo 196 - jedno z toho. Jinak v ringu mel 275 liber tj asi 126 kg. Jinak během roku 2004 zhubnul asi o 20 kilo co vim. Doufam ze uz se tady na to nikdo nebude ptat :D
  • krasavec

    to je ma laska krasavec *8* *14* *1*
  • Re: The Rock

    4af simčo..no páč dělal..wrestling..a rock..je v překladu ..skála..a asi se mu to prostě líbí:o)) *3*
  • The Rock

    je fakticky sexy ale do dneška vůbec nechápu proč se mu přezdívá ,,The Rock´´ když má jiné jméno.??? *14*
  • Re: Re: ROCK

    DÍKY LU´DO ZA JEHO MÍRY..JE TO KUS CHLAPA:O))TEN TROUBA PŘED TEBOU CO PÍŠE TY NESMYSLI,BY SI MĚL JÍT HRÁT JINAM..TAKŽE VŠEM PŘÍZNIVCŮM,,ČAF!!
  • The Rock

    *4* Niet čo dodať-The Rock-je borec ktorý si zasluhuje obdiv ako u špotovcov tak i u divakov.Čista príroda,žiadna chemia.Je to take nežne zviera a na to sa neumiera!!!Ma moj obdiv. *5*
  • the rock

    *5* Finally The rock has come back to Raw *5*
    ano je tomu skutečně tak rock se nachvíli vrátil do WWE,ve včerejším raw říkal svůj názor ohledně battle of billionairs.
    http://www.wwe.com/content/media/video/tvshows/raw/200703/4323564/031207rock?section=/
    na této adrese si to a ho můžete vychutnat

    If you smell what the Rock is cooking *5* *5*
  • ...

    je to krásnej,sexy a roztomilej chlap,naštěstí jeho dvojníka mame v našem malé městečku(akorád je bílej) takže si vždy uživam pohled na něj protože takovýhle krásný chlapi(myslim i v obličeji *1* )se jen tak nevidí,ale jak víme na kráse vždy nezáleži,ale je hezký se na ni alespon kouknout *1* takže *14*
  • Re: The Rock

    v jakých filmech přesně hrál neviš??? *5* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší