Přejít na výpis diskuzí

Dwayne Johnson

OSOBNOST 31.12.2006 
186 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: ROCK

    Zdarec všichni příznivci The Rocka *5*
    takže míry Brahma Bulla jsou(aspoň tedy co byl v WWE)6stop 5 palců-tj.196cm,275pounds měl v ringu tj.125kg
    nýní má přece jenom o pár kilo méně neb jako herec určo něco schodil
    jinak the great one se již nyní plně věnuje pouze filmu,do WWE už asi nezamíří *9*
  • Re: ROCK

    vaha:3000000kg
    vyška:1km
    stačí *1*
  • ROCK

    ZDAREC LIDIČKY,NEVÍTE,KOLIK ROCK ,VÁŽÍ A MĚŘÍ.DĚKUJI *5*
  • Re:

    *16* The Rock je krásnej, ale Diesel je taky a ty jejich hlasy... *14* *14* *14* *14*
  • Úsměv? Pecka!

    Zdravím, je to krátce co jsem tohoto herce, Pana božského *3* poprvé viděla.
    No a ve svých letech jsme se platonicky zaláskovala! Jeho kamený výraz je sexy, úsměv neodolatelný a neskutečně krásný. Myslím, že kdyby mi patřil jeden jeho úsměv, pohled, měnila bych spodní textílii... *14*
  • KING

    JE TO BOREC NA KTERÉHO NIKDO MÍT NIKDY NEBUDE SVALY MÁ PŘÍRODNÍ A TO JE TO CO NA NĚM MILUJI MOC TĚ ZDRAVÍM A PŘÁL BYCH SI TVÉ FOTO OSOBNÍ+ AUTOGRAM PA RENO
  • film

    Nevíte zda natáčí nějaký nový film?
  • Just bring it

    Omlovám se po delší odmlce jsem zpět.Všici kdo měli zájem o videa či fotky tohoto jedinečného bojovníka,nechť mi napíší na mejl!Ogmiasogmias@centrum.cz> *4*
  • Můj vzor

    The Rock je můj nejlepší herec na světě!!!!!!!!!!!!!!!! *4* *4* *4* *4* *3* *3* *3*
  • On a Schwarzeneger? Vůbec *8**13* The Rock je 100x lepší a není to jeden z těch křečovitejch kulturistů jako Arnie *15*
  • The Rock

    Jo myslim si, že Rock je fakt super, mam ho moc rada a dala bych nevim co za to,kdybych se s ním mohla setkat osobně a vyfotit se sním *14* , je proste boží a vsechny filmy se mi s ním libily, rada bych aby jich bylo vic a hlavne aby se daly sehnat *9* , protože ho fakt miluju *14* , je prostě boooooožííííííííí *4* *14*
  • prilis sa hra na Arnolda Schwarzenegra{hoci na to nema}. Krala Skorpiona som pozeral... co ja viem... su aj lepsie filmy...
  • The Rock je úplně úžasnej,skvělej herec a ten nejkrásnější chlap na světě moc ho mám ráda a dala bych vše za to ho vidět. *14*
  • rock

    Videli jste film vitejte v jungli?Good!!
  • The Rock je frjer ale škoda že už nehraje wrestling
  • lidičky kdo může tak přidejte ňejaké fotečky do galerie...pity pity...Ráda bych viděla nějaké nové,bo už nevím co s očima *9* díky *4*
  • The Rock

    The Rock patří meze NEJlepší wrestlingové hráče co znám!!!!JE prostě MEGA!!! *14*
  • The Rock

    jo Rock je proste bozi. Pozanala jsem Rocka nejdriv v Doomovi, kde me dost zaujal a videla jsem jsem s nim 4 filmy, kde hral hlavni roli a musim rict, ze byl skvelej. Je nadhernej, sexy a ma nejkrasnejsi usmev na svete *1*
  • Radovanovi

    Ale má dětičky. Jednu dobu sem měla i fotku jeho manželky s děckem, ale jelikož sem se na to nemohla koukat, xem ji smazala *1*
  • 1

    Souhlasím s tím, že Arnold i Stallone, as.Křivá huba, jsou oproti němu pěkní amatéři, ale těším se až dostane nějakou lepší roli, protože zatím to, v čem hrál, byly nechutný PLICHTY, na který jsem šla jen kvůli němu!!!!!! *9* Jen bych byla trochu ráda, kdyby přestal experimentovat se svy vzhledem... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit