Přejít na výpis diskuzí

Dwayne Johnson

OSOBNOST 31.12.2006 
186 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rock

    Máš pravdu batista je dobrej ale tady jde oto že rock je to prostě nejlepší živá legenda co se wrestlingu tyče *5* a je jedno jestly je korba nebo ne záleží jak dokáže rozžhavit dav a věř nebo ne rock to uměl nejlíp *5*
  • Rock

    a hlavně spousta lidi o něm neví ani hovno ja sem jeho fanda už od doby kdy začal hrat v americkém footbalu a ve wrestlingu ze začátku ho lidi nesnášely
    • Re: Rock

      jo to by byli casy, to byl jeste rocky maivia z NoD kluk usatej. :)
      • Re: Re: Rock

        Ja su taky jeho fanda :). ale po peknem filmovem zacatku, to jsou muka. Posledni kvalitni jeho film byl rundown (kdyz nepocitam dooma, ktery take nebyl nejhorsi). the rock je action hero a ne nejakej komedialni here. My chccem kloudnou akci s tunami mrtvol a ne komedie.
    • Re: Rock

      nemoh bys mi na sebe nechat ňákej kontakt ? třeba icq...ráda bych se o Rockovi dozvěděla ,co nejvíc.pls *4*
  • plakát

    Prosím Vás nevíte, zda se dá někde koupit nějaký plakát s Rockem? Sháním ho jako dárek, ale jinak Rocka mám hrozně ráda i komedie s ním, protože to můžu pustit i dětem... *3*
  • Luky1987

    Nemusím ho 

  • prisera

    bicáky

    jooo tak bicáky má pořádný. takový bychchtěl :-D *5*
  • nik011

    happy birthday

    vsechnno nej
  • kordelie

    kordelie

    Má tak nádherné svalnaté tělo. Ale nejhezčí má oči. I *14* you rock. *3*
    • a nádherně i spívá a hraje na kytaru je také bavič *4*
  • dominator

    jsem velkej fanda

    ten chlap je prostě v ringu master.jsem jeho velkej fanda s velkým F *5* *5*
  • safulik2

    BOREC

    Jeho filmy jsou boží.. On je boží prostě je celej k sežrání :) *14* *14* *14* *14* *3*
  • The Rock

    prosim lidi kteri nevi co je wrestling at tu prosim nepisi nebot jen ukazuji na sve jednociferne iq.(pokud tedy nechcou psat o rockovi jak oherci:)The Rock je legenda wwe a dokonce byl vyhlasen jako (jak ot mam napsat:) no prtoste nejoblibenejsi wrestler u divaku v historii wwe.spolu s hulkem hoganem dostali wrestling na jinou uroven,a to na show.The rock ukoncil svou wrestlingovou karieru v roce 2004 pak se ve wwe obevil uz jen jako host.ale nebojte,v nejblizich letech se este objevi ve wwe minimalne jednou,ato kdyz bude uveden d osine slavy(hall of fame)am uzu vam rict ze to bdue velka a skvela show:) ostatne jak sme byli od rocka zvykli pokazde kdyz vstoupil do ringu:)
    • Re: The Rock

      nedělej ze sebe chytrou kravo *13*
    • Re: The Rock

      Hm..všimli ste si ako sa tam biju tie dve informacie o mieste narodenia??florida-california:)))le n 3000km daleko od seba:) *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit