Přejít na výpis diskuzí

Dwayne Johnson

OSOBNOST 31.12.2006 
186 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ROCK

    ZDAREC LIDIČKY,NEVÍTE,KOLIK ROCK ,VÁŽÍ A MĚŘÍ.DĚKUJI *5*
    • Re: ROCK

      Zdarec všichni příznivci The Rocka *5*
      takže míry Brahma Bulla jsou(aspoň tedy co byl v WWE)6stop 5 palců-tj.196cm,275pounds měl v ringu tj.125kg
      nýní má přece jenom o pár kilo méně neb jako herec určo něco schodil
      jinak the great one se již nyní plně věnuje pouze filmu,do WWE už asi nezamíří *9*
      • Re: Re: ROCK

        DÍKY LU´DO ZA JEHO MÍRY..JE TO KUS CHLAPA:O))TEN TROUBA PŘED TEBOU CO PÍŠE TY NESMYSLI,BY SI MĚL JÍT HRÁT JINAM..TAKŽE VŠEM PŘÍZNIVCŮM,,ČAF!!
    • Re: ROCK

      vaha:3000000kg
      vyška:1km
      stačí *1*
  • The Rock

    je fakticky sexy ale do dneška vůbec nechápu proč se mu přezdívá ,,The Rock´´ když má jiné jméno.??? *14*
    • Re: The Rock

      4af simčo..no páč dělal..wrestling..a rock..je v překladu ..skála..a asi se mu to prostě líbí:o)) *3*
  • vyska a vaha

    Takze abych uvedl na pravou miru jak je to ohledne jeho vysky a vahy. Co vim, tak meri budto 193 nebo 196 - jedno z toho. Jinak v ringu mel 275 liber tj asi 126 kg. Jinak během roku 2004 zhubnul asi o 20 kilo co vim. Doufam ze uz se tady na to nikdo nebude ptat :D
    • Re: vyska a vaha

      No tak to stou vyskou nemas pravdu The Rock meri 189cm a jinak s tou vahou taky v celku souhlasim az na to zhubnuti
      • Re: Re: vyska a vaha

        Nevim odkad si vzal, ze meri 189, ze by to psali v bravu. Podle oficialnich srtanek wwe the rock meri 6 stop a 5 palcu to znamena 195,5 cm. Navic pri jeho zapasech ve wwe vsechny borce hlasi kolik vazi a meri staci jen trochu umet anglictinu ty chytraku. Jinak v roce uz vazil 270 ¨liber a o rok poudeji uz jen 260 liber. Po natoceni rundown zhubl okolo 20 kilo a myslim, podle jeho vizaze dnes, ze furt hubne. A odkud to vim? ctu kvalitni a oficialni clanky a ne traparny z bravicka.......
        • Re: Re: Re: vyska a vaha

          Moje poznámka: Záleží na tom, kdy ho měřili. Protože ráno může mít až o dva centimetry víc než večer...o váze nemluvě. *3* Jinak fakr supr , the rock je můj naj herec... *5*
          • Zaleří na přepočtu palců! A na logice podle ostatních hercůurčitě nemá 196 a nidky neměl
  • mam ho rada je dobrej
  • znělka při příchodu do ringu

    nemáte někdo znělku The Rocka když přichází do ringu je fakt super a nemohli by ste mi ji poslat na e-mail zatím dik jsem velkej fanda The Rocka (nejlepšího wrestlera a herce).
  • Kravina

    *16* Rock nevyhral zadnou soutez 7x ale je 7nasobnej sampion wwf
  • kjh

    uplne nej clovek na celim svete uplne ho miluju *14*
  • "vlivní a působiví wrestleři" nebo "vlivní" je spisovně a "působivý" nespisovně nebo je tam hrubka?
  • JMENO

    A reknete mi nekdo jaky je jeho pravy jmeno? Nebo ste vsichni takovy "fanousci" co o nem nevedi ani to hlavni? *1* *5* Ja to nevim...proto se ptam...
    • Re: JMENO

      No jmenuje se Dwayne Douglas Johnson, jeho rodné jméno je ale Rocky Maivia.Ještě nějaká otázka??
  • proc skončil?

    nevíte proc the rock skončil z wrestlingem když stejně steve austin stone cold furt bojuje ikdyžž obččas rozhodčí.pls odpovzete někkdo *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit