Přejít na výpis diskuzí

Dwayne Johnson

OSOBNOST 31.12.2006 
186 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Just bring it

    Omlovám se po delší odmlce jsem zpět.Všici kdo měli zájem o videa či fotky tohoto jedinečného bojovníka,nechť mi napíší na mejl!Ogmiasogmias@centrum.cz> *4*
  • The Rock

    *4* Niet čo dodať-The Rock-je borec ktorý si zasluhuje obdiv ako u špotovcov tak i u divakov.Čista príroda,žiadna chemia.Je to take nežne zviera a na to sa neumiera!!!Ma moj obdiv. *5*
    • Re: The Rock

      A dalsi hlopupost co tu rikate vy si myslite ze takove svaly jdou udelat prirodne bez ruznich creatinu,proteinu atd... ???? tak to ste asi nikdy poradne neposilovaly
  • OmG

    Vy se tady votom hadate pritom pulka zvas vidi wrestling jenom jednou za mesic v televizi tak nerikejte kdo je lepsi ;-)
  • To BIG LOVE

    to BigLove: Co to meleš?John Cena a Batista jsou lepší než the Rock?A kdo koho porazí nezáleží na tom jak je dobrý,ale na tom jak to napíšou writeři.
  • chybý mumie

    Hele lidi nechci se vám motat do diskue a taky se to té vaší asi netýká, ale ve filmografii nějak postrádám film mumie se vrací.
    Tam hrál tuším toho krále škorpiona či co o bylo. Prostě vypadal jako pološtír. No tak jestli s tím můžete někdo něco dělat tak udělejte.
    • Looooooool

      Jeho jmeno neni Rocky maivia jako rodne rocky maivia byla jeho druha přazdívka v ringu *15* v té době co nosil za háro *15* lol a jeho otec Rocky Johnson byl taky hustej zapasník
  • heh

    Hey, ve filmografii chybí Walking Tall, to byl megální film... Žeru ho tam :-*:-D
  • Forever inlove

    Nemáte odkaz na ňáký jeho stránky,nebo na ňáký kde o něm něco je ? Kuju. Máte všici pravdu je to fak nejky chlápek ! Já bych chtěla žít v americe,abysme o něm všechno věděli a mohli ho časttto vidět aj v televizi...Je fak miláček *14* *14* *4*
  • Proč?

    Už to není, ten starej dobrej The Rock. Proč? Od filmu Doom je to čím dál horší.
    Bohužel. *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • andy_dufresne

    Rock

    nekde jsem hele cetl ze by se mel vratit 5 Června na Cenu nevim ale na Tube se to povida tak doufam ze se vrati ,ten wrestling co je ted stoji uplne za hovno nejakej MVP ,Hardyz,Cena,by ses posral ale jak tam je Rock tak to jede je s nim prdel jak pica a o zapasech nemluvim,asi zajedu do Miami a kouknout se po nem :-D *15* *15*
  • monikasmajlo

    hannah montana

    "pane Rocku vy ste uuužasnej" *4* jinak všechno nej k narozkam *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší