Přejít na výpis diskuzí

Thomas Anders

OSOBNOST 31.12.2006 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • angelika2
    *14* *14*
  • Thomas je úžasný ....poslouchám jeho písničky už 30 let. Z jeho koncertu v Praze jsem byla unesena. Vidět ho na živo, byl zážitek, na který se nedá zapomenout. A proto jsem neváhala a s rodinkou jsme vyrazili na druhý koncert do Polska. Byl jedinečný. Pro mě bude Thomas vždy nejlepší. ..
  • miluji jeho pisne už od mladi pořad je posloucham je krasny a sexy přiji mu stale zdravy a štesti a jeho rodine taky diky
  • Thomas je bezva zpěvák a je taky hezký moc mu to sluší jo má dnes narozeniny a proto vše nejlepší hodně zdraví a hodně krásných písniček *4*
  • Thomas Anders je skvělý zpěvák <3 už se moc těším na koncert který proběhne 13.6.2013 v Praze v Lucerně *14* nové album Two je fakt vynikajcí doporučuji *3* I love forever
  • na Thomase nikdo nemá hlavně když zpívá jeto člověk kterej mi dává jeho zpěv domého minulosti..... Thomasi nevzdavej to a pokračuj dal seš pán spěvak ahoj štefan *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • janka.janca
    thomas anders je najlepsi spevak *4* a krasny a sexi. ma krasny hlas. *14* je moj idol. ma krasne vlastne piesne. fakt skvele. *14* len tak dalej. thomas .
  • Tmoas Andes je sexy
  • ahoj.je mi skoro 40 a zbožnuju je celý svůj život a vím,že se na tom nic nezmnění...A at si říká kdokoliv co chce nikdo není jako oni.Jsou jediněční ,boží prostě nej ,nej.Kdykoli slyším slovo kultura ,,vidím,,je.Bohužel nebo bohu dík???
  • Všechno nejlepší k narozeninám , hlavně stále sexy hlas i pohled !
  • vsetko najjjjjj. si stale naj sexi spevak!!!
  • Všechno nejlepší k 49 narozeninám Thomasi !... *3*
  • miluju ho od malička je prostě nádhernej!! a mooc sexýý mooc miluju!! *14*
  • thomas je nádhernej miluju ho od malička!! moooc sexyyy *14*
  • Re: Thomas

    Velmi by som si priala album Modern Talking-In the garden of Venus. Ak poznas Thomasa osobne, dal by sa od neho ziskat?
  • Re: Re: Re: Thomas

    *1* *1*
    Hele tak to jsme na tom byli stejně,jenže já jsem na něj takhle přišla přeci jenom o pár let dříve *14*
    ...je už to nějaký ten pátek *3*
  • Re: Re: Re: Thomas

    Hmmm tak to je neuvěřitelné,že ještě v dnešní době dokáže oslovit tak mladé posluchače,pro mě docela příjemné překvapení!!!Jinak bych tomu nevěřila *3*
    Zdá se že na něj reagujeme všecny stejně *3* ať je nám kolik je nám...
    *1*
  • chickuita

    Re: Re: Thomas

    Mě kdyby někdo odsuzoval za to,že je poslouchám tak by mu to k ničemu nebylo protože já se jich nikdy nevzdám! Aspoň jsem hodně originální,což se mi líbí ale neposlouchám je proto,abych byla výstřední, ale proto,že od první chvíle co jsem uslyšela písničku od nich,jsem je začala zbožňovat,Thomas má vážně okouzlující hlas a Dieter má charisma a je,no vlastně spíš byl,fakt moc hezkej *14* jen škoda,že se rozpadli,tolik bych si přála jít někdy na jejich koncert... *9* ani jejich plakát už nikde neseženu *9*
  • Re: Thomas

    *14* *14* *14* ten jeho krasny hlas a vyzor aj ked amm len 12 pocuvam ich take 4roky aj sandru a tych z 80rokov ..trochu ,ma sere ze ma v triede ocudzuju ze pocuvam tke storocne pesnicky ale ja ich milujem lepsie ako tie blbosti teraz najwac milujem Sandra a Thomasa : *14* *14* *14* *4*
  • Thomas Anders

    STOP!!! Thomas Anders (Modern Talking) / Sandra (D) STOP!!!
    28.08.2010, Přírodní amfiteátr Loket, 20.00
    pořádá: Hudební agentura Vlny - Vladimír Suchan
    Exkluzivní dvojkoncert největších německých popových ikon 80. let - zpěváka skupiny Modern Talking Thomase Anderse a zpěvačky Sandry s jejich doprovodnými kapelami byl z organizačních důvodů zrušen!!!
    !!! SHOW CANCELED !!!

    *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit