Přejít na výpis diskuzí

Thomas Anders

OSOBNOST 31.12.2006 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • thomas

    *3* je dobrej fakt je skvělej.Mohl by mít koncert i v čechách
    • Re: thomas

      Thomas je už pro nás tabu. Ale hlavně ,že je věrný tomu,co nám dělá dobře -zpěvu.
      Jamo
      • jamo

        Re: Re: thomas

        jsi ve spojení śtěpo? *8*
  • Thomasek

    *14* Thomas Anderes je moooc krásnej a sexy chlap hlavně za mlada to bych ho snědla.... a zpívá mooc hezky jenom mu to občas kazíí jeho partner ve skupině modern talking dieter bolen..... páč ted právě koukám na jejich dvd a je nějak hyperaktivní:D myslím bolena néé Anderse *14*
    • cherry12

      Re: Thomasek

      Dieter je srandista a já ho miluju *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Thomasek

      Zdravim všechny.Souhlasim s Cathy,ale nemyslim si že by to Dieter kazil
  • Koncert

    Chodí sem někdo?Nevíte někdo o koncertech,nemůžu nikde najít současné koncerty,jediné,co jsem našla je novoroční koncert v Berlíně.
    • Re: Koncert

      25.8.08 měl Thomas koncert v Polsku. *14* *14* *14*
  • dvd

    Zdravim všechny kteři chodi na tyto stránky shanim dvd M.Talking ale i Thomase a Dietra i B.System klipy,koncerty uplně vše co se jich tyče.Dále něhoko kdo by si chtěl dopisovat emaily.Neznám nikoho komu se tato skupina libi..... *3*
    • Re: dvd

      Ahojky mě se tato skupina libí....a velmi mooooc....jejich songy poslouchám už 4 roky, a sou pořád skvělé!!! *14* *4* *4*
    • Re: dvd

      ahoj pokud žiješ napiš he he....Martin *3*
      • Re: Re: dvd

        Čau.Žiju.... *3*
  • miluji jeho pisne už od mladi pořad je posloucham je krasny a sexy přiji mu stale zdravy a štesti a jeho rodine taky diky
  • Thomas je úžasný ....poslouchám jeho písničky už 30 let. Z jeho koncertu v Praze jsem byla unesena. Vidět ho na živo, byl zážitek, na který se nedá zapomenout. A proto jsem neváhala a s rodinkou jsme vyrazili na druhý koncert do Polska. Byl jedinečný. Pro mě bude Thomas vždy nejlepší. ..
  • Tmoas Andes je sexy
  • Thomas

    Je to milý a hlavně děsně sexy chlap!!!!!Jeho písničky mám ráda. *14* *14* *14*
  • Thomas je bezva zpěvák a je taky hezký moc mu to sluší jo má dnes narozeniny a proto vše nejlepší hodně zdraví a hodně krásných písniček *4*
  • 2272

    Thomas

    Krásnej mužskej má pěkný písničky je sexy *14*
    • cherry12

      Re: Thomas

      Tomas je Sexy Sexy Lover *1* *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit