Přejít na výpis diskuzí

Till Lindemann

OSOBNOST 31.12.2006 
129 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NEDĚLEJ TO!!!!!!

    Já R+ neposlouchám,ale projevovat se tady aniž by o tot někdo stál a řikat že někdo je lepší než oni je docela pakárna.....Lukáš Sláma:nikdo ti neřikal aby si sem lez-tak si něch svoje trapný poznámky a padej-SABOHEM *5* *16* *8* *5* *13*
  • Lordi forever !!!

    Bleeee,Ramms+ein. Lordi jsou lepší !!! *16* *16*
    • charlottaliebe

      Re: Lordi forever !!!

      Když jsou Lordi lepší ,tak mi řekni ,rpčo tam bylo tak málo lidí ?
      Na koncertě Rammstein bylo přeplněno a lidi stáli i v uličkách a tam kde neměli ,dokupovali listky i na místě .
      Tak zalez s Lordama ,ti se R+ nemůžou rovnat .Neříkám ,že nejsou dobří .
      Když se Ti líbí ,jdi si komentovat na jejich stránku a ne tady !
    • Re: Lordi forever !!!

      zalez buzíku
    • Re: Lordi forever !!!

      Lordi? Tak to je slabota!!!!!!!!!!! R+ 4ever!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • nehci se do toho michat nebo hci ale oblicej ma jako till ale vlasy ne *3*
  • Tak co ta fotka dělá u Tilla? *4* *7*
  • Ano. Na té fotce v galerii naní Till. Budete se divit. Ale je to Anthony - frontman Redhotů. *5*
  • DOTAZ

    Hele ten na té fotce od makishenkagc přec není Till ! *7* Jak podle obličeje,tak podle toho tetování....i kdyby to byl jen optisk-tak Till je proti tetování.....poku vím já...no to je jedno *14* *4*
  • Myslím že tenhle odkaz se bude línit kažý fanynce *14* Doufám že jste ještě neviděli *4* : http://www.youtube.com/watch?v=TTekqvfcqXQ&searc h=rammstein-Till
  • Tillda je nejlešpí *5* Ale to všichni z R+......no ale on u mě vede *14* *14* (uf,jsem se bála že když jsem založila Tilla-mezi zpěváky že mi to neuznají *3* )
  • jj,Till má krásnej hlas!
    • charlottaliebe

      Re:

      Till má přímo okouzlující hlas .
      On se pro ten zpěv narodil .
  • Nej

    Till je zkrátka "toll"... *14* ...nejlepší ze všech! Co já bych za to dala,kdybych se s nim mohla někdy setkat.... Mám v plánu si udělat "malej" vejlet do Berlína,abych mohla mýt ten krásnej pocit,že jsem tam,kde je on... *5* A hned,jak tady bude mít koncert,pro lístky poběžím i přez mrtvoly!!!! *14*
    • Re: Nej

      achojky naprosto souhlasím s tebou *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit