Přejít na výpis diskuzí

Till Lindemann

OSOBNOST 31.12.2006 
129 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rammstein

    *4* *4* Till je nejlepší zpěvák na světě, má krásnou němčinu a je to velkej frajer!!! *5* *5* Rammstein!!! *5* *5*
  • Jednička

    Till je nejen nejkrásnější chlap na světě, ale taky to není žádnej hlupák. Můj sen je s ním aspoňněkdy chvilku pokecat. Má charisma a vážím si ho. *14* *14* *14*
    • Re: Jednička

      Mas pravdu to je fakt, ze je to ten nejkrasnejsi chlap na svete *14* *14* *14* .....s pozdravem...
  • voorhees

    jak to myslis *5*
  • jason

    slamic ty mas neco proti rammsteinum *5* je to nej skupina na svete abys vedel vedela *16* *16*
    • Re: jason

      S tím na 100% souhlasím. Za lístky na koncert bych prodal i třeba můj milovaný komp.
      • Re: Re: jason

        co bych za to dala, kdyby u nas zase hraliii""" *14*
  • PROČ?

    A , je dokonalý,jak se pár lidí dokáže nasrat kvůli pár písmenkům ....
    fakt patos *5* *5* *5* *8* *8* *15* *15*
  • Milá pentero

    Ano,urážim ostatní skupiny,ostatní urážej moje takže jsme si qvit !!!!
    ostatně,moje předešlá slova nepatřila NEJEN tobě,ale všem lidem co poslouchaj
    ostatní skupiny. ! *13* *13* *13*
    NEZLOB *16* *16* *16*
  • Hej Slámič

    Lukas Slama : Tebe znám.Chodíš semnou do třídy a si pěknej CHUJIN! Urážíš vše kolem. Ale na svojí hudbu nedáš dopustit! A vždy děláš jakoby nic, když urážíš ostatní kapely apod. Tomu se říká sviňárna Luky! P.S: že se něco nelíbí tobě, tak to nemusí vědět celý svět. *16* Tvá milovaná kámoška Petra *1* *8* *5* *13* *5*
  • rammstein ist nicht tot

    jak uz sem psala vseude mozne, rammstein ist nicht tot..a to tak bude dycky,....neni skupiny, ktera by je nahradila..rammstein nemaji ve sve kategorii konkurenci, tak z nich mejte respekt... *14* *14*
  • Co si myslím o Rammstein

    Rammstein patří mezi moje nejlepší skupiny např.Cradle of filth,Dimmu borgir
    ,Iron maiden atd...! *4*
  • bum či čí bum

    uplě souhlasím s neděle to,rammsteini mám moc rád a nesnáším když jim někdo nadává... *7* *4* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit