Přejít na výpis diskuzí

Till Lindemann

OSOBNOST 31.12.2006 
129 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lafee

    hele nevíte co je na tom pravdy že se tillovy líbí zpěvačka lafee?? *7* *7*
    • Re: lafee

      hjooo....tak to nwm.. *9*
  • Bundeswehr

    co si budeme nalhavat rammstein jsou v šem nej jinak kdy vyjde nove cd
    • Re: Bundeswehr

      na podzim 2009
  • jason

    slamic ty mas neco proti rammsteinum *5* je to nej skupina na svete abys vedel vedela *16* *16*
    • Re: jason

      S tím na 100% souhlasím. Za lístky na koncert bych prodal i třeba můj milovaný komp.
      • Re: Re: jason

        co bych za to dala, kdyby u nas zase hraliii""" *14*
  • Stejně se sem nikdy nepodívá, takže se to může napsat česky *1* Všechno nejlepší Tille a ať jsi stále takhle kreativní. Všechny songy Rammstein jsou boží :D.
  • bum či čí bum

    uplě souhlasím s neděle to,rammsteini mám moc rád a nesnáším když jim někdo nadává... *7* *4* *16*
  • till je najlepší :D *2*
  • NEDĚLEJ TO!!!!!!

    Já R+ neposlouchám,ale projevovat se tady aniž by o tot někdo stál a řikat že někdo je lepší než oni je docela pakárna.....Lukáš Sláma:nikdo ti neřikal aby si sem lez-tak si něch svoje trapný poznámky a padej-SABOHEM *5* *16* *8* *5* *13*
  • škoda

    je to sice strašná škoda ale přišel mi newsletter že rammstein budou mit to album až na podzim 2009...ale prvni singl ma vyjit uz na jaře
  • LukaTT you

    nevíte jesli někdy rammsteini leto turne koncert ale nwm kdy jeden uz byl ale nevite jesli tu přjejedou znova??????????pls diky za odpověd *3* *9* *9* *9* *9* *15* *15* *8*
  • Till

    Souhlasim s Helenou.Till je úúúúúúúžasnej a dokonce vypadá na míň,nežmu je.
    • charlottaliebe

      Re: Till

      Na to ,kolik má Till ,vypadá skvěle :) ,to se jen tak nevidí .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit