Přejít na výpis diskuzí

Till Lindemann

OSOBNOST 31.12.2006 
129 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší Tille *14* *1*
    • MartinDyntar

      Proc se opakujete...

  • Tak Till ma dnes narodeniny? Tak mu prajem vsetko najlepsie,aby este dllllllho pokracoval v tom co robi,lebo to robi vyborne...a tesime sa na dalsie a dalsie koncerty... *3* *14* *6*
  • Till

    Prostě a jednoduše, je to super kus, má pěknou postavu, hlas a je prostě nejlepší!!! Nikdo na něj nemá.
  • Tak co ta fotka dělá u Tilla? *4* *7*
  • rammstein ist nicht tot

    jak uz sem psala vseude mozne, rammstein ist nicht tot..a to tak bude dycky,....neni skupiny, ktera by je nahradila..rammstein nemaji ve sve kategorii konkurenci, tak z nich mejte respekt... *14* *14*
  • narozky

    všecko nejlepší ka narozkám tille!!!užite si s rammstein ještě hodně srandy a nahrejte ještě hafo dobrejch songů!!! *5* *5* *4* *4* *14* *14* *14*
  • MartinDyntar

    Till Lindemann a Rammstein🤮🤮🤮 uchylnej, perverzní hnusnej sadista, sado-masochista.

  • MartinDyntar

    My skálopevní rockeři a příznivci Tilla Lindemanna a německých Rammstein rádi vždy psychicky zlomíme všechny ty nesmyslně užvaněné hluboce sebeponížené zakomplexované namyšlené rappery a hip-hopery, kteří neví vubec nic o duvěře, o své osobní sebeuctě, o lidské dustojnosti a osobní hrdosti co stojí a co se jí musí už vše v životě obětovat, rappeři a hip-hopeři jsou to neskutečně lstiví rádoby kamarádi citový manipulátoři, co jen hrají na city druhých lidí, jen citově vydírají, ponižují a využívají druhé lidi kolem sebe, co nemají žádné hranice v chování, žádný respekt k autoritám, za to je už psychicky osobně tolik zlomím že budou už trpět a litovat toho, donutím je tolik brečet a naplivat si sami sobě už do obličeje, že hip-hopeři a rappeři jsou dnes největší ubohou lidskou špínou a neskutečně hlubokým morálním odpadem sami sebe a dnešní společnosti, musí toho hluboce osobně litovat a musí hluboce lidsky trpět. Zlomím je pak už psychicky, nebudou druhé už ponižovat, nebudou druhé citově vydírat a nebudou už hrát druhým lidem na city, nebudou špinit, pomlouvat a očernovat druhé lidi, zlomím je psychicky a nesmírně vždy i tolik rád při každé své příležitosti, udělám z nich morálně lepší jiné lidi, o to mě jde. Rappeři a hip-hopeři jsou většinou obyčejný druhořadý ubohí fetáci a namyšlený nadutý rádoby gangsteři a kriminálníci.

  • MartinDyntar

    Taky jsem kvuli lasce k nemcine jako rocker puvodne a sice zacinal poslouchat rammstein...prvni bylo album mutter...vydrzel jsem to nekolik x let...nez me pozdeji narozdil od rammstein oslovily a zaujali texty pisni die toten hosen navzdy...doslo me to pozdeji o cem metall vlastne je ...ze je v pripade rammstein a to nemam na mysli folkmetall...plny toho nejhorsiho a nejvetsiho svinstva a hnusu...totiz ze k rammstein patri predevsim sado masochismus..

    Fanaticka obliba sado masochismu s castejsim odkazem na koreny zla ateismu a to bez vyjimky i nacismu...mozna uvazuju a jdu moc do hloubky

    Ale lepsi nez nad tim se konecne nezamyslet a nepremyslet vubec. A vim nejlip o cem mluvym...sam trpim tezkou emocni deprivaci...apatii z deprese...ne a nikoliv te klasicke ale post schyzofrenni..tez post psychoticke a mluvym o tom bez predsudku a otevrene.. asi vam prijde ze jsem sve komentare prehnal pak me to mrzi ale je to mozna i jedine dobre nez jen nekriticky ocenovat a uznavat prave rammstein nemyslite. Nectete...neodpovidejte a nehodnotte tu me komentare ze radeji. Chapu psat jen bez vyhrad k rammstein ze...to zamrzi mnohem vice nez me komentare...




  • MartinDyntar

    Nikoliv já skutečně nejsem to zvíře, jen píšu jak to kolem sebe právě u většiny lidí dnes tolik osobně vidím a cítím že jsou to nikoliv už lidi, ale zvířata, podlidi anebo hluboce ponížený lidi bez jakkékoliv osobní sebeucty, bez osobní cti, bez špetky osobní hrdosti, bez osobní dustojnosti a tak se s nima musí vždy i předem nemylosrdně bez jakkékoliv lítosti jednat a nepodřizovat se jim nikdy jak by si nejvíce přáli, zvířata nemají žádné osobní zábrany, nemají žádné svědomí, neznají osobní čest, ani dustojnost, lidi ano, a těch je dnes už menšina. Většina z nás ráda chtivě násilně už ráda šoustá jako obyčejná (velice hnusná) zvířata bez jakkéhokoliv pocitu skutečné lásky čistě jen pro zábavu, láska a čest jim (ani v sexu) už nechýbí!!! a mužete mě tu nenávidět za to že jsem osobně tolik jiný, odlišný, že se vám v tom nikdy osobně nepřizpusobím a mužete mě třeba i závidět že se tomu nepodřídím a nikdy se nesnížím na vaši uroven, na tu vaši společenskou uroven hnusných zvířat a podlidí, který je za to zabít už evidentně málo. Ondrej Ďurica a pravdivý text jeho písně "Písen pro Slovensko" o tom že svědomí nikdy neměli, nikdy je svědomí už osobně netrápí... a chce se mě z toho jen plakat a střílet (do lidí!!!)... ano mě Ondřeji osobně taky!! Nenávidím to a rád osobně pohrdám už nenávistně tím, celou naší dnešní společností!!! Nebudu plakat pro druhé!!! MARTIN DYNTAR, Rychnov nad Kněžnou!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit