Přejít na výpis diskuzí

Till Lindemann

OSOBNOST 31.12.2006 
129 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

    miluji v sobě sadism.. a obdivuji více krajní sado-masoch..... u Tilla Lindemanna, protože není v hudbě Rammstein už jedno bez druhého. Jsem také přesvědčený ateista a se sadistickou radostí, se sadistickou vášní, ano se sadistickým zalíbením rád psychicky zlomím každého namyšleného rappera a hip-hopera, ty ubohé nedustojné narkomany, kteří kšeftují s cizím lidským neštěstím když obchodují s marihuanou, ty velké rapperské krále a hip-hoperské krále-manipulanty co tolik rádi ve své hudbě neustále pošlapávají a špiní a očernují a ponižují lidskou dustojnost druhých lidí nejen svým lstivým citovým vydíráním a svým sebeponižováním, ukážu jim to jejich rádoby gangsterství skutečným ponížením a násilím na nich samích, okusí ho, budou ještě toho všeho litovat a budou tolik trpět, budou brečet, pusobí mě to radost. Ukážu těm rapperum, těm rádoby gangsterum kdo je tady u nich skutečný král, je to každý skutečný skálopevný rocker. Miluji Rammstein a jejich nejlepší fenomenální album "Mutter", písně "Sonne", "Ich Will", "Adios", "Nebel" a "Mutter" mají krásný text, je to hudební poezie, Till Lindemann je Buh sadis.. a sado-masoch...., a naštěstí je to více sadista a to já osobně naštěstí také, mám pro něj to největší své pochopení. Miluji Rammstein s albem "Mutter"! Nenechám se jako sadista nikým už osobně ovlivnit ani už jakkoliv zmanipulovat, ale nebráním v tom druhým lidem to jakkoliv už zkusit, at to zkusí mě psychicky sami zlomit. Pusobí mě to velké potěšení si jimi nechat ubližovat a ubližovat i druhým lidem, trestat je se už musí. Till Lindemann to ví také nejlíp, takže "Du Hast" o tom že ty máš mě... a ty už mě nemáš... ty už druhé nemáš, ty už nemáš bohužel nic, a "Ich Will" o tom jak umírat dustojně a hrdě s pohrdáním těmi, kterým stejně už nerozumím, ano nerozumím vám všem, ale já chci...!!! To je tedy komentář opět pro lajk.

  • MartinDyntar

    My skálopevní rockeři a příznivci Tilla Lindemanna a německých Rammstein rádi vždy psychicky zlomíme všechny ty nesmyslně užvaněné hluboce sebeponížené zakomplexované namyšlené rappery a hip-hopery, kteří neví vubec nic o duvěře, o své osobní sebeuctě, o lidské dustojnosti a osobní hrdosti co stojí a co se jí musí už vše v životě obětovat, rappeři a hip-hopeři jsou to neskutečně lstiví rádoby kamarádi citový manipulátoři, co jen hrají na city druhých lidí, jen citově vydírají, ponižují a využívají druhé lidi kolem sebe, co nemají žádné hranice v chování, žádný respekt k autoritám, za to je už psychicky osobně tolik zlomím že budou už trpět a litovat toho, donutím je tolik brečet a naplivat si sami sobě už do obličeje, že hip-hopeři a rappeři jsou dnes největší ubohou lidskou špínou a neskutečně hlubokým morálním odpadem sami sebe a dnešní společnosti, musí toho hluboce osobně litovat a musí hluboce lidsky trpět. Zlomím je pak už psychicky, nebudou druhé už ponižovat, nebudou druhé citově vydírat a nebudou už hrát druhým lidem na city, nebudou špinit, pomlouvat a očernovat druhé lidi, zlomím je psychicky a nesmírně vždy i tolik rád při každé své příležitosti, udělám z nich morálně lepší jiné lidi, o to mě jde. Rappeři a hip-hopeři jsou většinou obyčejný druhořadý ubohí fetáci a namyšlený nadutý rádoby gangsteři a kriminálníci.

  • MartinDyntar

    Básník a přesvědčený ateista Till Lindemann nám tolik na nejlepším albu Rammstein "Mutter" opět dokázal jediné - že sadistické rysi osobnosti máme bez výjimky už každý a jde jen o to je u mět u sebe správně vždy vyvážit s našim masochismem aby byl člověk v životě osobně vyrovnaný, spokojený a štastný a sado-masochismus nesmí nikdy být ve společnosti už nic hluboce neznámého a nic hluboce tajemného, a právě v hudební tvorbě Rammstein se o tom hodně otevřeně mluví a diskutuje a to je vždy na místě, miluji proto už právě Rammstein s jejich albem "Mutter", miluji písně a text písní "Ich Will", "Sonne", "Mutter", "Adios" a "Nebel" navždy a další písně, album "Mutter" je naprosto už fenomenálním hudebním klenotem. Raději skvělí posluchačsky nedoceněný a vyjímečný Rammstein než už to sebeponížené ubohé tolik fetácké tolik už lehkomyslné a najivně pubertální infantilní dětinské žvanění v černém rappu a v hip-hopu o tom jak se černoši, rappeři a hipáci všichni rádi mezi s sebou pro peníze a zábavu neskutečně kurwí a jak si hrajou mezi sebou na nějaké rádoby gangstery, at si už tyhle rádoby přátelé sebeponíženě už žvaněj už o marihuaně, většina z nich jsou nic než hluboce ponížený ubohí druhořadý obyčejný narkomani a hnusný fetáci, který si svým lehkomyslně pubertálně najivním infantilním žvaněním touto hudbou léčí své komplexy své osobní méněcennosti a ještě jsou tím populární v hudbě jak si dokážou hrát u druhých lidí na Krále, jak jsou pro druhé lidi neskutečně populárně dnes ve společnosti ,,in.", jsou to jenom populární rapperský chudáci a ubožáci a kšeftovat s marihuanou je uplně stejné jako kšeftovat už s cizím lidským neštěstím a vydělávat na něm, všichni patří za to myslím si do kriminálu. Netolerovat to, na ty užvaněné rappery a rádoby gangstery co jen druhé lidi špiní, pomlouvají a očernují ještě pak neskutečně tvrdě v životě také dojde, a mám z toho osobně už největší radost.

  • MartinDyntar

    Till Lindemann je znamenitý německý hudební metalový básník, je to bez nadsázky už nepochybně více... je to německý metalový Buh, je to tolik přesvědčený ateista, největší sado-masochista a velký hudebně metalový umělecký poeta až z toho všem mrazí. S nejlepším albem "Mutter" od Rammstein tak jak si chci pamatovat už právě Rammstein na věčné časy.

  • MartinDyntar

    největší žijící německý ateista, největší žijící německý sado-masochista a největší německý metalový buh zvaný Till Lindemann, tím vším je přesně Till Lindemann. Till Lindemann je velice hluboce umělecky nadaný básník a na to se nesmí nikdy zapomínat. A právě album "Mutter" zustane už s krásnými písněmi jakými jsou už "Sonne", "Ich Will" a "Nebel" navždy už tím nejlepším albem od Rammstein. Na albu "Mutter" byli Rammstein ještě hodně věcní a ještě i srozumitelní, dnes už bohužel nikoliv, dnes už naštěstí hudební tvorbě Rammstein nikdo nerozumí, album "Mutter" bylo tím jediným a největším fenomenálním hudebním zlomem v jejich celé hudební kariéře, Rammstein dnes vubec posluchačsky už nemusím s výjimkou právě alba "Mutter" z let 2001, už nemají dnes svými lacinými a tolik uboze už kýčovitými texty písní, ze kterých se stalo ,,metalové klišé", už svým posluchačum bohužel dál co nabízet. Till Lindemann pro mě hudebně už dávno skončil, ale právě album "Mutter" bylo už jediné dobré, už naštěstí to nejlepší od Rammstein navždy.

  • MartinDyntar

    právě album "Mutter" (2001) je jistě už nepochybně nejlepším albem od Rammstein.

  • MartinDyntar

    jo no nemám už bohužel na tiskárnu, jsem velice skromný a hodně chudý... ale upsal jsem se tu jistě svou krásnou dostojevštinou k Tillu Lindemannovi... tak dejte mě tu někdo za muj tolik neskutečně obsáhlí, ale přitom tolik věcný, za muj stručně a věcně vyčerpávající velice už myšlenkově hluboký za už tolik jinak asi vzácný komentář k Tillu Lindemannovi konečně už tu alespon také lajk.. jo no a doneste mě k tomu nejspíše i tiskárnu děkuji. Dostojevskij jinak stále žije v našich srdcích, a právě Till Lindemann také, jen Dostojevskij nikdy v noci nespal a upsal jse asi evidentně k smrti, a velký německý básník Till Lindemann se by se básnicky upsal k smrti nejspíše už také, a o tom hudba Rammstein právě už je, o ateismu, o smrti, o válce a o sado-masochismu.. snad protože o tom slavný pubertálně lehkomyslný a tolik najivní rappeři nikdy už ve svých textech nežvaněj, jen věčně hulej marihuanu, jsou z toho už sami jak je u nich nejlíp vidět už uplně vygumovaný a nezbývá jim už nic jiného než pak čmárat své pubertální nesmysly věřejně už po ulicích někam na zdi, kterým asi říkají prý rádi graffity, na nic jiného se skutečně už sami tyhle rapperští ubožáci nezmužou a hrají si mezi sebou velice natolik lehkomyslně a osobně vždy najivně na rádobypřátelství, na rádoby gangstery, nedělají totiž krom toho nic jiného, jen se věší už zlatými řetízky, kupujou si drahé značkové oblečení a šampanské jim teče proudem za to kolik lidí s natolik podřadným s nemuzikálním hudebním vkusem (je řeč právě o rappu a hip-hopu) už tolik nachytali a kolik peněz už na nich denně vytřískali a kolik peněz ještě na nich denně vytřískají, právě o tom hip-hop je nechat se druhými lidmi tolik přátelsky už využívat, už sebe i druhé lidi věčně ponižovat a manipulovat s sebou a druhými lidmi. Tyhle sebeponížený užvaněný rappeři s marihuanou neskutečně tolik vygumovanými mozky neví skutečně nic už o lidské dustojnosti, o své sebeuctě ani o lidské hrdosti, rappeři vždy nesmírně rádi urážej a druhé lidi ponižujou a to nikdy neskončí, pro ně je to vždy největší zábava, a to nelze ve společnosti už tolerovat. Rappeři a hip-hopeři jsou pro mě mladiství delikventi a kriminálníci, ty lidi nemají žádné hranice ve svém chování, jsou to ubožáci.

  • MartinDyntar

    Není to dobrý člověk, není mě sympatický, je to ateista a sado-masochista, ale představme si Tilla Lindemanna jako velice dobrého a schopného nadaného ,,herce", který se tolik do své ,,herecké" role sadisty i masochisty ve svých metalově zhudebněných básních u Rammstein, ve svých písních Rammstein snad nejlépe vžije, protože sado-masochismus je vždy něco jako právě ,,hra s pocity, s krajně příjemnými i s těmi krajně nepříjemnými, až to splývá uplně v jedno", která je vždy tolik o komunikaci, vše se musí umět dokázat zvláště v hudbě pak ,,umělecky" vždy otevřeně vykomunikovat, a Till Lindeman to umělecky dělá ve svých Rammstein zhudebněných básních alepson na svém nejlepším albu od Rammstein "Mutter", která mám tolik nesmírně v oblibě. Miluji ty tolik melodicky symfonicky orchestrální písně z alba "Mutter" právě o smrti, miluji a nepřestanu nikdy tolik milovat a zbožnovat obdivovat až téměř bez nadsázky doslova už Goetheovsky krásně hluboce tajemnou a překrásně melancholicky lyrickou písen "Sonne" i "Mutter" o umírání, pak také už v textu velice nekompromisní písen "Ich Will", která je velice už vysoce tolik znamenitou kritikou dnešních masových médií, je odkazem na masová média, na jejich už právě natolik převažující vliv ve společnosti u veřejného mínění a na jejich neskutečně nepopsatelnou fatální absolutní moc u veřejného mínění, pak také písen "Adios" tolik o těžké a osudné závislosti na drogách a právě o smrti z této těžké závislosti na drogách a zvláště Goetheovsky tajemně hluboce překrásně lyrickou písen "Nebel" také právě o smrti a o umírání. Nemužu už naštěstí dnes Tilla Lindemnna po svém opakovaném poslechu právě nejlepšího alba Rammstein "Mutter" tolik už předem odsuzovat, protože právě album "Mutter" je velice vysoce fenomenálně nadčasové svou tématikou většiny textu písní na albu, které jsem tu jmenoval, je tolik posluchačsky znamenité, je posluchačsky vyjímečné, je to absolutní hudební fénomén, který v dějinách metalové hudby už nemá žádné obdoby, snad protože jsem osobně také plně přesvědčený ateista a snažím se především porozumět z čeho v nás ten natolik hluboce tajemný a tolik už lidsky záhadný sado-masochismus vlastně pramení, protože v Bibli se o něm nepíše a už žádný náš Buh, žádný Ježíš Kristus by nikdy nebyl myslím si už schopný nám to zodpovědět proč člověk tolik a nejvíce ubližuje právě sám sobě a druhým lidem, o sado-masochismu se v Bibli skutečně nikde nepíše a nikdy nepsalo, to bylo a nadále zustává ve společnosti bohužel největší Tabu, ale právě album "Mutter" od Rammstein nám to právě tolik už domnívám se zodpovězuje..

  • MartinDyntar

    to nejlepší album od Rammstein je právě už "Mutter" z let 2001. Pro mě je to zároven jediné skutečné album už od Rammstein, jejichž hudební tvorbu už dnes naštěstí vubec nesleduji.

  • MartinDyntar

    jo hodně jsem poslouchal nejlepší album "Mutter" právě od Rammstein, dnes mě Rammstein svou tvorbou už vubec neoslovují a nezajímají. Miluji symfonicky orchestrální nejmelodičtější už zhudebněné krásné umělecké ,,básně" písněmi, jakými jsou právě už "Sonne", "Ich Will", "Mutter", "Adios" a "Nebel" z alba "Mutter", o čem umělecky jsou? Je to metalově zhudebněná krásná osobitě snad už právě tolik novodobě německá poezie, jsou to novodobé básně tématicky o smrti a o sado-masochismu, který je bohužel už velké neznámo a hluboké tajemno v nás samích, o to více pak nás posluchačsky už nejen v hudební tvorbě Rammstein myslím tolik přitahuje. Nemám rád Lindemanna, není to už dobrý člověk, rád ubližuje a ponižuje druhé lidi, je to sám velký sado-masochista, ale velice nerad ho za to jakkoliv osobně už odsuzuji, musí se s tím totiž naučit sám nějak těžce žít a není pro nikoho lehké a jednoduché s tím žít a sebeuskutečnit se už prostřednictvím své hudební tvorby, je to největší léčbou jeho sado-masochisticky tolik hluboce tajemné a záhadné duše... V Rammstein nejdeme velice mnoho a nejvíce právě na jejich vubec nejlepším albu "Mutter", u Rammstein najdeme hlubokou inspiraci a vlivy od krásné lyricky tajemné poezie J.W. Goethea po agresivní klasiku R. Wagnera až k hudební tvorbě slovinských Laibach.. to vše se do textu písní Rammstein tolik promítá. Především je to umělecky metalově už zhudebněná krásná poezie, a jak známo jakkákoliv cenzura nepatří už nikdy do umění, které má vždy nepříjemně překvapovat a bohužel i hluboce traumatizovat svou tématikou smrti a nepříjemně i šokovat, protože to je skutečné umění, tak vypadá skutečné umění. Ano Rammstein jsou svými texty písní velice umělecky hudebně kontroverzní, ale pořád to kdysi bylo na albu "Mutter" ještě hudební ,,umění", dnes už se v jejich hudbě tolik nenajde, postupně se z Rammstein snad samotné umění velice uplně vytrácí neznámo kam. I to muže být v jejich hudbě jen ,,reklama" a učelový marketing, ale album "Mutter" bylo hodně dobré a kvalitní, bylo jiné, dost odlišné od dnešní i předešlé hudební tvorby Rammstein, album "Mutter" bylo velkým dlouho očekávaným zlomem, bylo posluchačsky naprosto už fenomenální... bylo jediné nejlepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit