Přejít na výpis diskuzí

Timothy Dalton

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jana Eyrová

    V novém "Protonu" vyšla kniha Jana Eyrová za 99,- kč a dále potom DVD za 249,- kč. Jen to není z Timothy Daltnem. Přesto prosím, pokud víte o někom, kdo by mohl toto DVD nabídnout budu moc ráda. Předem děkuji. Lenka *9*
    • Re: Jana Eyrová

      Ahoj, Lenko
      Také jsem schaněla film - seriál Jana Eyrová a sehnala jsem ho. Mám ho na DVD. Blanka
      • Ahoj kde si ho zohnala. Je to z roku 1983? Mohli by sme sa nejak dohodnut
      • Re: Re: Jana Eyrová

        A maš ten serial s nim?Kde si ho sehnala *3*
  • taky sháním

    Jako tady zde přítomna Lenka, taky se obrácím s prosbou kde toto dvd sehnat.Zkoušela jsem se poptat všude možně, na internetu prohledat kdeco, ale bez výsledně.
    Snad někdo pomůže-jedná se o miniseriál z roku 1983 v hlavní roli timothy dalton a zelah clarke.
    *9*
  • scháním

    Dobrý večer, obracím se na Vás s prosbou, zda nevíte kde, bych mohla sehnat na dvd "Jana Eyrová" pouze s Timothy Daltonem. Pokud vše dobře dopadne v brzké době mi domů dojde i kniha. Děkuji za odpověď. Lenka *7*
  • Souhlasím

    I já se připojuju, hraje dobře a navíc je to sexy chlap. Nejvíc mu sedl pan Rochester v Janě Eyrové a Rheet Buttler ve Scarlett *14*
  • názor

    taky patří mezi mé oblíbené herce, kteří ví, jak hrát.Na mne zapůsobl v "Janě Eyerové".Role pana Rochestera mu byla šita na míru -skvělý výkon
  • Bezvadnej here¨c.
  • o Timothym

    Jj soulhas s vámi třemi předemnou. Timothyho Daltona prostě zbožňuju. Obzvláště když nasadí ten jeho lišácký úsměv. *4* *14* *14* Myslím, že je to hrozně fajn chlap i v soukromém životě. Navíc je to jedna z mála celebrit, která nemá zapotřebí na sebe upozorňovat bůhvíjakými skandály. A to je v dnešní době opravdu veliká vzácnost. *3*
  • jako rheet butler ve scarlett byl asi nejlepší!je hezčí když je starší:-)
  • Ahojky Timothy Dalton, je bezva. Je to skvelej herec a hrozne se mi libi
  • Timothyho mám moc ráda, je to skvělý herec. V Dechu života byl okouzlující:o)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit