Přejít na výpis diskuzí

Timothy Dalton

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souhlasím

    I já se připojuju, hraje dobře a navíc je to sexy chlap. Nejvíc mu sedl pan Rochester v Janě Eyrové a Rheet Buttler ve Scarlett *14*
  • Timothyho mám moc ráda, je to skvělý herec. V Dechu života byl okouzlující:o)
  • o Timothym

    Jj soulhas s vámi třemi předemnou. Timothyho Daltona prostě zbožňuju. Obzvláště když nasadí ten jeho lišácký úsměv. *4* *14* *14* Myslím, že je to hrozně fajn chlap i v soukromém životě. Navíc je to jedna z mála celebrit, která nemá zapotřebí na sebe upozorňovat bůhvíjakými skandály. A to je v dnešní době opravdu veliká vzácnost. *3*
  • Jana Eyrová

    V novém "Protonu" vyšla kniha Jana Eyrová za 99,- kč a dále potom DVD za 249,- kč. Jen to není z Timothy Daltnem. Přesto prosím, pokud víte o někom, kdo by mohl toto DVD nabídnout budu moc ráda. Předem děkuji. Lenka *9*
    • Re: Jana Eyrová

      Ahoj, Lenko
      Také jsem schaněla film - seriál Jana Eyrová a sehnala jsem ho. Mám ho na DVD. Blanka
      • Ahoj kde si ho zohnala. Je to z roku 1983? Mohli by sme sa nejak dohodnut
      • Re: Re: Jana Eyrová

        A maš ten serial s nim?Kde si ho sehnala *3*
  • soliter

    Timothy

    Děkuji,ale J.Eyrovou již mám.Nahrála jsem si ji z Mininovy a dala jsem si k ní přes VSO ConvertXtoDVD titulky.Je to super čisté a hlavně celé.Od známých jsem se dozvěděla,že v české verzi,která byla uváděna v TV spoustu scén tehdejší cenzoři vystříhali.Vzpomínám na skvělý dabing Františka Němce,ale podmanivý a procítěný hlas Timothyho Daltona nenahradí ani náš skvělý dabing.Je fakt,že čeština umožnuje si film více v klidu vychutnat,ale někdy je originál příjemným překvapením.Hezký den všem kdo mají rádi Janu Eyrovou 1983. *5*
    • Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit, zda by jste mi mohla poslat dvd se seriálem Jana Eyrová z roku 1983. Předem Vám děkuji za odpověď Jana
    • Re: Timothy

      Dobrý deň
      Kedže som sa dozvedela,že máte Janu Eyrovú z 83.roku,chcem Vas poprosiť či by ste mi to nemohli napaliť a poslat na dobierku na slovensko?Ak ano dajte mi prosim vediet na moj mail janusPET@seznam.cz a ja Vám v prípade,že by to šlo pošlem adresu.
      ďakujem
    • Re: Timothy

      DOBRÝ DEN ČETLA JSEM ŽE MATE DOMA NA DVD V ČESTINE SERIAL ČTYŘDÍLNY JANA EYROVA S TIMOTHY DALTONEM MARNE HO SCHANÍM NEKOLIK LET, PSALA JSEM I UŽIVATELI ELINKA.D ALE PRY JI TO NEJDE VYPALIT, CHCI VAS POPROSIT ŠLO BY TO VYPALIT A POSLAT NA DOBÍRKU, PŘEDEM DEKUJI ZA ODPOVED S POZDRAVEM ANDREA KINZELOVA MUJ EMAIL JE ANKINZEL@seznam.cz *3*
      • Re: Re: Timothy

        Dobrý den,
        prosím Vás poradíte mi, na koho se mám obrátiit v případě, žes sháním Janu Eyrovou s Timothy Daltonem, kdo by zaslal CD na dobírku, popř. od koho se Vám ji podařilo sehnat?
        Děkuji předem za Vaši odpověď R. Aug.
  • soliter

    Jana Eyrová

    5.7.dávají Janu Eyrovou na ČT2 z roku 1944 s Joan Fontainovou.Je to podle mého klasika.Dívejte se a pište své názory na toto zpracování. *14*
    • Re: Jana Eyrová

      DObrý den, když víte tyhle věci, tak se pokusím o zázrak: Nevíte náhodou, kde by se daly sehnat sitcomové seriály Plný dům a Cosby show, popřípadě (ale to už by byl zázraj) životopisný seriál Wagner (o známém německém skladateli), v hlavní roli Richard Burton, daboval ho ručím Luděk Munzar, ale nejsem si tím jist.
    • Re: Jana Eyrová

      Dobrý den, chtěla jsem se zeptat zda jste někdo sehnal všechny díly Scarlet s Timothym Daltonem? Nebo zda je nemáte doma na dvd v češtině?měla bych o ně také zájem.děkuji za odpověď
      • Vse najdete na ulozto cz.
      • soliter

        Re: Re: Jana Eyrová

        Scarlett s Timothy Daltonem je na stažení v češtině na warforu.Mluví ji Hanka Maciuchová.Někdo měl ale horší audio stopu,zvuk není nic moc.Obraz je dobrý z originálního DVD. *4*
  • Ahojky Timothy Dalton, je bezva. Je to skvelej herec a hrozne se mi libi
  • Skvelý herec

    Timothy je jeden z najkrajších mužov akých som kedy videla a zároveň aj veľmi podcennený herec.(podobne ako napr.taky Gary Oldman) Viem si predstaviť,že v takých 30-tych rokoch 20.stor by v Holywoode žiaril.Je to typ herca ako napr.Errol Flynn alebo Clarke Gable.Jeho štýl hrania je možno niekedy až príliž teatrálny,ale ako herec je veľmi všestranný. Dokáže zahrať rôzne typove charaktery. Čítala som tiež aj nejaké rozhovory s ním a pôsobí dojmom veľmi milého a inteligetného chlapíka.Veľký sympaťák *4*
  • Bezvadnej here¨c.
  • DVD Jane Eyre 1983

    Hezký večer. Tak teď jsem se snad po 10ti letech podívala na seriál Jana Eyrová s T.D. Kdysi jsem si ho nahrála na VHS když ho dávali v televizi a teď mi ho kamarádka přepálila na DVD. Není to sice 100 % kvalita, jak jsme zvyklí teď na nové filmy, ale snad kromě 2 míst, kde se obraz trošku !zahýbe! je to v pořádku a hlavně je to česky. Mám doma i DVD s poslední verzí s Ruth Wilson a Toby Stephensem (mjn, oba jsou také úžasní - vřele doporučuju ke shlédnutí), ale ta je v originále, takže stále sháním alespoň české titulky.
    • Re: DVD Jane Eyre 1983

      Ellinko, možná jsi J.E.s titulky už sehnala, ale pokud ne, mohu ti seriál poslat na dvd. S titulky, samozřejmě.
      Dej mi prosím vědět, i pokud už seriál máš.

      Hezký večer, Iva
      • Re: Re: DVD Jane Eyre 1983

        Omlouvám se, měla jsem na mysli seriál z r.2006. S titulky.
        Ten z roku 1983 mám nahraný z televize, na VHS, bohužel trochu horší obraz. Mohu to nechat přehrát na DVD, ale čistá kvalita to nebude!
    • Re: DVD Jane Eyre 1983

      Ahojky EllinkoD,MÓÓÓC prosím,pošlete mi,prosím,DVD "Jana Eyrová" s T.D. S cenou samozřejmě souhlasím. Věra Vršková,MŠ,Bratronice,27363 Děkuju a přeji hezký večer. Věra
    • Re: DVD Jane Eyre 1983

      Ahojky EllinkoD,MOC prosím,pošlete mi DVD "Jana Eyrová" s T.D.S cenou samozřejmě souhlasím.Díky moc a moc Věra Vršková,MŠ,Bratronice, 27363, Bratronice
    • Re: DVD Jane Eyre 1983

      Vážená ElinkoD,
      i já bych Vás moc prosila,zdali by jste mi mohla poslat DVD Jane Eyre s Timothy Daltonem.Leta se tento úžasný film pokouším sehnat,ale marně,až nyní jsem na Vás čirou náhodou narazila a byla bych štastná jako blecha,kdyby jste si našla čas a poslala mi ho.S podmínkami samosřejmě s radostí souhlasím.Předem Vám moc a moc děkuji.
      Helena Fuňáková,Dolní Vilímeč 53,58856,Telč
    • Re: DVD Jane Eyre 1983

      Zdravím Vás, ani jsem nevěřila, že bude takřka nemožné při dnešních možnostech sehnat jeden jediný seriál. Snad už to nebude znít jako ohrané klišé, ale byla bych vám nesmírně vděčná,kdyby jste mi mohla poslat kopii. Dejte mi prosím vědět zda by to bylo možné. S pozdravem Kvapilová Jana
    • Re: DVD Jane Eyre 1983

      Vážená paní, nebo slečno, myslíte, že bych Vás mohla taky poprosit o tot DVD?
      Janu Eyrovou mám moc ráda a Timothy Daltona taky, o jejich spojení slyším poprvé a moc by mě zajímalo. Kdybyste
      náhodou měla seznam svých filmů, třeba
      bych si drze objednala nějaké další. Třeba jsem viděla T.D. Na větrné hůrce
      v roli Heatcliffa, (a ve filmografii
      jsem ho nenašla!), mám ráda staré filmy.
      Děkuji za odpověď
      Hana Šindelářová
      Bělá pod Bezdězem
    • Re: DVD Jane Eyre 1983

      Dobrý den, jsem moc ráda, že nejsem sama, kdo má rád tento film. Moc Vás prosím, zda by to bylo jen trochu možné, mi tento film z T.D. zaslat domů v kvalitě jakou uvádíte. Moc bych si je přála. Ozvěte se prosím. Děkuji z pozdravem Lenka Dlouhá *3*
      • Re: Re: DVD Jane Eyre 1983

        Dobrý večer. Omlouvám se, že jsem se neozývala tak dlouho, ale neměla jsem nějak čas zajít se podívat na internet, proto jsem na Váš příspěvek narazila až dnes. Pokud chcete, pošlu Vám nahraná DVD tak do konce týdne. Nahrávám na DVD Verbatim - jsou nejkvalitnější a "schroupe" je většinou každé divko.Cena za vypálení a za zaslání na dobírku je celkem 250,-- Kč, takže pokud máte zájem, písněte mi na e-mail, hned se ozvu. Krásný večer. Alena *3*
        • Prosím Vás, mala by som záujem o DVD Jana Eyrovej s Timothy Daltonom cz dabing ak
          ešte máte. Určite by som hi kúpila. Prosím Vás ozvite sa mi na bksvjj@gmail.com
        • Dobrý den,
          mohla byste mi prosím poslat na dobírku DVD Janu Eyrovou z r.1983 s Timothy Daltnem v českém znění,ale pouze tento seriál,né jiné zpracování.
          předem děkuji amoje adresa je :Kubátová Martina
          Posterestante
          hlavní pošta Třebíč
          67401
          muj meil:restart.mk@seznam.cz
          děkuji Kubátová
        • Re: Re: Re: DVD Jane Eyre 1983

          Ahooojky .. mám takovou prosbičku .. jestli by bylo možné DVD (Jane Eyre 1983) zaslat :-) Sháním to už dlouho ... a nic, nebo bez českého dabingu .. což taky není úplně marný, ale člověk nerozumí fakt všemu. Když tak prosím poslat na: Hedvika Mikešová, Klicperova 3208/12, 150 00 Praha 5 :-) Na dobírku, zaplatím. *3* *3* *3*
        • Re: Re: Re: DVD Jane Eyre 1983

          Dobrý den, moje dcera je velký fanda spolu se mnou TD, take sháníme DVD Jane Eyre s TD v hlavní roli. Prosím , mohla byste nám také jednu verzi zaslat a poslat na dobírku? Má adresa: V. Švejdová Plzeňská 719, 347 01 Tachov
          Děkuji předem
        • Re: Re: Re: DVD Jane Eyre 1983

          Dobrý večer, jsem moc ráda, že jste se ozvala. Souhlasím s Vašimi podmínkami, jen prosím, zda by jste DVD mohla nahrát na Verbatim ( mínus). Moje dvd mi jiné nebere. Má adresa: Lenka Dlouhá
          Pošta Lovosice 2
          Žižkova 922/ 28
          41002 Lovosice
          Děkuji. S pozdravem Lenka Dlouhá
          *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit