Přejít na výpis diskuzí

Timothy Dalton

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jane Eyre 2006

    Huráááá, Jane Eyre mám i společně s českými titulky :o) Moc krásné zpracování - líbí se mi stejně jako verze z roku 1983 s T.Daltonem ... Toby Stephens je charizmatický a sexy ... což v téhle sérii dokazuje - mrkněte na youtube.
    Zdravím
  • Scarlet

    Nevíte někdo náhodou ,kde bych mohla sehnat celou miniserii Scarlet? *3*
  • Happy Birthday

    Vše nej :) muži v černém :DD nejvííc ! *14*
  • scháním

    Dobrý večer, obracím se na Vás s prosbou, zda nevíte kde, bych mohla sehnat na dvd "Jana Eyrová" pouze s Timothy Daltonem. Pokud vše dobře dopadne v brzké době mi domů dojde i kniha. Děkuji za odpověď. Lenka *7*
  • Happy Birthday James Bond *3* *4*
  • Luky1987
    Nejlepší 007 Bondovky jsou : The World Is Not Enough, GoldenEye, Spectre a Goldfinger. S Daltonem a Moorem Bondovky nemusím
  • happy birthday *4*
  • Lidi,moc Vás prosím strašně moc scháním všechny díly Jany Eyer s Timothym(Mám takový dojem,že sou verze černobílé a barevné)raději ty barevné,dobrá kvalita,ale to bych asi byla náročná spokojím se se vším...V Češtině a nebo v AJ(popřípadě i titulky),říka se, že u nás z toho dost vystříhali a tak bych měla zájem o českou i anglickou verzi...Byl by to klenot-to samé třeba i ze Scarllet a dalšími seriály a filmy s Daltonem(mimo Bondůů ty mám)..budu vděčná za jakýkoliv způsob dodání a formátu...určitě se ozvěte na email : morkovska.tereza@gmail.com.................Děkuji
    • Ahoj, vse najdes na na serveru ulozto.cz. Dej si do vyhledavace jane eyre a uz by ti to melo vyjet. Je to v aj, ale jsou k tomu i ceske titulky.Zrovna ted nedavno jsem se na to po letech divala a je to fakt super.
  • Happy birthay, Darling *14*
  • Prosim nemate niekto celu seriu Jany Eyrovej z roku 1983 s Timoty Daltonom v cestine? piste na ala.alibaba@azet.sk Diky Diky moc
    • Dobrý den,

      mám to na kazetách, též mám na kazetách Scartlet. Delší dobu jsem je ale nehrála, nevím, v jakém stavu jsou.
      Ze zajímavosti mám ještě Hříšný tanec, hlavní roli namluvenou Jiřím Pomeje.
      Zdenka Bouzková

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit