Přejít na výpis diskuzí

Timothy Dalton

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jako rheet butler ve scarlett byl asi nejlepší!je hezčí když je starší:-)
  • názor

    taky patří mezi mé oblíbené herce, kteří ví, jak hrát.Na mne zapůsobl v "Janě Eyerové".Role pana Rochestera mu byla šita na míru -skvělý výkon
  • taky sháním

    Jako tady zde přítomna Lenka, taky se obrácím s prosbou kde toto dvd sehnat.Zkoušela jsem se poptat všude možně, na internetu prohledat kdeco, ale bez výsledně.
    Snad někdo pomůže-jedná se o miniseriál z roku 1983 v hlavní roli timothy dalton a zelah clarke.
    *9*
  • blog o Janě Eyrový

    Ségra narazila na tenhle blog když hledala něco do školy na referát. Je to blog o tom seriálu o kterým tady píšete tak se mrkněte - dobrej blog

    www.ellinky.blog.cz
  • fablik.00

    Bond

    Hlavně to byl asi nejlepší James Bond
  • bomba seriál!!

    Takže ještě k té "Janě Eyrové",...seriál taky zoufale sháním, včera jsem se aspoň podívala na úryvky na youtube,...pochopitelně tam to bylo anglicky,ale stejně jsem brečela i u těchto úryvků. Ty dnešní seriály mají tak břitké dialogy, že podívat se na Timothyho - to je sen!!!
    Podobně mě dostala taky Scarlett anebo Ptáci v trní - pochopitelně v češtině rovněž nejde sehnat.
    takže jsem šťastná, že dnes mi zase svitla naděje.Hned píšu Ellince *3*
  • jana eyrova

    Mne sa tiez paci serial Jana Eyrova. Ja som zo SLovenska a nemam moznost ho zohnat. Objavila som tuto stranku a bola som nou nadsena. Preto by som mala vazny záujem, o zaslanie DVD od ElinkyD.Dakujem
  • soliter

    edward

    PROSÍM SHÁNÍM ZOUFALE SERIÁL JANE EYRE 1983 S TIMOTHY DALTONEM,PROSÍM!MŮŽE BÝT ČESKY,SLOVENSKY I S TITULKY...SCARLET S T.DALTONEM BYCH TAKÉ UVÍTALA.DĚKUJI VŠEM KDO SE OZVE. *14*
  • soliter

    PRO ELINKU

    PROSÍM SNAŽNĚ O NAHRÁNÍ JANY EYROVÉ S TIMOTHY DALTONEM V ČEŠTINĚ.KONTAKT VÁM DÁM POKUD MI TO BUDETE MOCI NAHRÁT.PŘEDEM DĚKUJI. *4*
    • Re: PRO ELINKU

      Prosím, písněte mi svoji adresu na výše uvedený e-mail.
      *4*
      • Re: Re: PRO ELINKU

        Prijemny den, mohla by som kupit Jane Eyre s Daltonom s ceskym dabingom na dobierku, bolo by to mozne?
        Prosim, ozvite sa mi.
  • Scarlett

    Dobrý den, sháním seriál Scarlett s Timothy Daltonem a pokud možno s českým dabingem. Budu moc ráda, pokud mi ho někdo budete moci nabídnout. Díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit