Přejít na výpis diskuzí

Timothy Olyphant

OSOBNOST 31.12.2006 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aja

    Je moc k sežrání v Hitmenovi byl super to je muj osobní názor.Tenhle typ tvrďáka mu slušíííííííííííííí. *14* *14* *14*
  • úúúžasnéj herec

    je to fakt skvělej herec.nejlepší byl v GO a v Smrtonosný pasti 4.0 MILUJU HO!!!!!!! *14* *14* *14*
    • Re: úúúžasnéj herec

      Ahoj, tak to se přímo po z jeho novýho filmu Catch and release neboli Život jde dál, prostě romantika. Taky by mě zajímal Coastline, asi dost erotárna:)
    • Re: úúúžasnéj herec

      Hm. V Smrtonostný pasti nehrál moc přesvědčivě , jeho záporák byl spíše k smíchu. *1* *1*
    • Re: úúúžasnéj herec

      No, nekecej... *1* To určitě pujdeš na jeho film Hitman, co??????????????????????????????????????????????????????????????????????? *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • Lásenka moe

    já bych ho sežrala....jeho plakáty naprosto všude....hitman....nej film....žeruuuu theeeee hitmánečku:-* *14*
  • Je úžasnej *14* , nejvíc mě rozbíjí jak psychopaticky se umí zatvářit... *1*
    • jestli se zjeví na večírku, tak to bude cooool *4* *4* *4* *4* ale to je asi nemožné
    • spíš jako... nasrata krrrava *1* *1* *1* *1*
  • Hitman

    Takže tenhle typek ma teď h¨rat Hitmana??? No, necham se překvapit...
    *3*
    • ehm hral ve filmu Hitman a byl SEEEEEEEEEEXY *14* *14*
  • Tak tento herec toto je génius . Najlepší teda jeden z najlepších hercov na svete a v Hitmenovi tam bol geniálny n1 a v Dokonalom Úniku ešte lepší . To keď mám na nič deň tak tento herec mi ho napraví . Teraz sťahujem ,,Sem číslo 4,, ale podľa mňa aj tam bude geniálny . Dúfam že ma nesklame . *2*
  • anett96

    miluju

    milujůůůůůůů krásnej muckinky *14* *14* *14*
  • Tak v tom ,,Sem číslo 4,, bol úplne super n1 ako vždy ale keď umrel tak sa mi chcelo až plakať *13* ale ináč geniálne geniálne geniálnéé !!!!
  • Timothy

    Je to mooooc pekny chlapik a hral i ve filmu Sexbomba od vedle a to v roli Kellyho *1*
  • Luky1987
    Hitman je k*kotina, nenávidím a nesnásím ten film. A tenhle herec nemá v sobe ani kousícka talentu, ale Hitmana nenávidím!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit