Přejít na výpis diskuzí

Tobey Maguire

OSOBNOST 31.12.2006 
99 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tobey

    Tobey je prostě nejnádhernějšíí**....je k sežrání*** *14* *14*
  • tobinko

    ta kunda Jennifer z dvoma n si ho zobrat za muza viete aka je to sereda nenavidim ju z celeho srdca a keby ho mama nepredsvedcila aby isiel na herecstvo tak by bol kuchar lebo aj jeho otec bol kuchar no hrozne vsak ale to nevadi a spiderman je ten najlepsi film aky poznam a hlavne 3 ten jeho uzasny novy uces je proste bozsky to musite vidiet
  • Spider kokotina

    Spider man ? kokotina ako voda v kosi. Vacsiu sracku som este nevidel.
  • Spider man

    Má krásnou prdélku!!! *1*
  • AAA

    Vsadím se že mi tohle věřit nebudete ,ale Tobeyho znám!Táta bydlí v USA a má na práci přípravu večírků a taky premiér a velkých akcí takže jsem měla tu možnost si s Tobeym trochu pokecat.Je to superní herec a opravdu mohu říct že to není jeden z těch ,kterým stoupne sláva do hlavy.Je skromný a taky tak trochu stidlivý a je to na něm děsně rostomilí!!!Kdo nevěří napište na mail..pošlu fotky *3* *3*
    • Re: AAA

      prosim posli fotky som do neho zblazdena ..... aj ja mam strasne vela fotiek tak potom mozem poslat aj ja ale co najrichlejsie prosim
  • pavoucice

    miluju spider-mana je proste nejlepsi a ty jeho svaly no je proste nej nej nej nejlepsi *14* *14* *14* *14* ach jo *4* *4*
  • Spider-man je super.

    Tobye se mi líbí ve filmu Spider-man včera to dávaly v televizi a je sladkej *14* *14* *5* *4*
    • Re: Spider-man je super.

      Pravidla moštárny jsou lepší *1*
  • spider-man

    Miluju spider-mana!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ničím jiným nežiju!!!!!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • Myslím že je to upa herec(teda aspon ve Spider-manovi) a je aji hezkej. Jo a Spider-man 1 i 2 jsou úplně UPA filmy, fakticky jsou dobrý...
  • láska *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší