Přejít na výpis diskuzí

Tobias Moretti

OSOBNOST 31.12.2006 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší a nejhezčí byl Alexandr Pschill *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nejhezčí je Mark *14* *14* *14*
  • tobias

    richard moser je fakt bomba naj herec strasne ma dojalo ked ho zabili rex prisiel o fakt bomboveho pana a a fanusikovia o super herca chcela by som sa s nim stretnut vy ne *4*
  • tobias

    cawte ja si myslim ze richard moser je fakt pekny nechceli by ste sa s nim stretnut na zivo ja hej mam ho rada *14*
  • nevim

    tobias je fakt pekny a nastvalo ma ked umrel v rexovi je pekny *14* *14*
  • tobias

    tob je nejlepsim panem rexe,uz nekolik let ho zboznuju,jen tak dal,koukam na vsechny jeho filmy...xD *14* *14*
  • milujem ho

    milujem tobiasa *14* *14*
  • MOSER

    Richard Moser is best!!!!!!!!!!!!!! teda Tobias Moretti *14* *14* *14* *14* *14* GO GO GO!!!
    • Re: MOSER

      To si snad d2l83 prdel ne?!Moretti je jejlepší na světě!!!!! *14* *14* *14* *14*
    • Re: MOSER

      to teda je!
  • tobias

    milujem komisara rexa a richarda mosera velmi cgcela by som sa s nim stretnut. *14*
  • herce Tobiase Morrettiho,mám hrozně ráda.už když jsem poprvé viděla seriál"Komisař Rex",tak mně zaujal.né kvůli tomu,že je to herec a hraje výborně,ale zaujal mně jako chlap.postavou,očima a vlastně vším.někteří herci nemají rádi,když je lidi potkají a říkají jim,vy jste skvělej herec a jak jste zahrál tu svojí roli,to bylo něco úžasnýho.kdybych se s ním setkala osobně,tak bych se mu vůbec nestyděla říct,že se mi líbí,hlavně jako chlap.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit